دومین فراخوان استان انتاریو در سال ۲۰۲۰ برگزار شد

استان انتاریو در تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۰، برای ۹۵۴ متقاضی اکسپرس انتری دعوت‌نامه صادر کرد تا در خواست خود را برای شرکت در انتخاب استانی و دریافت اقامت دائم کانادا ارائه دهند. این فراخوان برای جذب نیروی کار متخصص در بخش فناوری و برطرف کردن کمبود نیروی کار متخصص در استان انتاریو برگزار شد. افرادی که در این فراخوان اعلامیه ابراز تمایل (Notification of Interest (NOI)) دریافت کردند که در سیستم جامع رتبه‌بندی بین ۴۶۰ تا ۴۷۲ امتیاز کسب کرده بودند. استان انتاریو برای متقاضیان اعلامیه ابراز تمایل صادر می‌کند تا از این طریق از آنها دعوت کند تا درخواست خود را برای شرکت در انتخاب استانی ارائه دهند. متقاضیانی که در انتخاب استانی پذیرفته شوند، می‌توانند ۶۰۰ امتیاز بیشتر دریافت کنند و به این ترتیب شانس بیشتری برای دریافت اقامت دائم کانادا داشته باشد.

جذب نیروی کار متخصص برای مشاغل مورد نیاز در فراخوان ۱۵ ژانویه

در این فراخوان متقاضیانی دعوت‌نامه دریافت کردند که در یکی از مشاغل زیر سابقه کار داشتند:
  • مهندسان و طراحان نرم‌افزار (NOC 2173)
  • برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه‌‌های تعاملی (NOC 2174)
  • مهندسان کامپیوتر (NOC 2147)
  • طراحان و توسعه‌ دهندگان وب (NOC 2175)
  • تحلیلگران پایگاه داده‌ها و مدیران داده‌ها (NOC 2172)
  • مدیران سیستم‌های کامپیوتری و اطلاعاتی (NOC 0213)

برنامه انتخاب استانی انتاریو در بخش فناوری

استان انتاریو از تابستان سال ۲۰۱۹، برنامه انتخاب استانی خود را در بخش فناوری راه‌اندازی کرد. به این ترتیب، این استان با برگزاری فراخوان در این بخش می‌تواند نیاز رو به رشد بازار کار خود را به نیروی کار در بخش فناوری برطرف کند. شرکت‌های فناوری بزرگ و متعددی در استان انتاریو به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تورنتو، اتاوا و واترلو وجود دارند. بنابراین، برگزاری این فراخوان‌ها می‌تواند به برطرف کردن نیاز رو به رشد این استان برای نیروی کار متخصص در بخش فناوری کمک کند.

چطور در انتخاب استانی انتاریو شرکت کنیم؟

برای اینکه بتوانید در فراخوان بخش فناوری استان انتاریو، دعوت‌نامه دریافت کنید، باید در ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایلی معتبر تحت یکی از دو برنامه نیروی کار متخصص (کلاس نیروی کار متخصص فدرال و رده تجربه کانادایی) ایجاد کنید. تمامی متقاضیان در سیستم اکسپرس انتری بر اساس معیارهای سیستم جامع رتبه بندی امتیاز دریافت می کنند. معیارهایی که این سیستم برای اعطای امتیاز در نظر می‌گیرد، عبارتند از:‌سن، سطح تحصیلات، سابقه کار تخصصی، سطح مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه.
Rate this post
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes