تورنتو

دفتر مرکزی تورنتو

مانا مهاجرت یک شرکت خدمات مهاجرتی با بیشتر از پانزده سال تجربه در ویزاهای بیزنسی، ویزاهای کاری موقت و اخذ اقامت دائم کاناداست. دفتر مرکزی ما در تورنتو واقع شده است و موسس تیم ایمان مویدی و کارشناسان‌اش هر روز در این شرکت مشغول به کار هستند تا مشورت‌های لازم را برای مشتریان ارائه کنند. دفتر مرکزی نخستین دفتر ما برای خدمت‌رسانی که مشتریان جهانی‌مان است و از طریق ملاقات‌های حضوری یا مجازی در راه رسیدن به کانادا به افراد کمک می‌کند.

دکتر ایمان مویدی
دکتر ایمان مؤیدی مؤسس مانا مهاجرت است و دارای گواهینامه ‌RCIC از کانادا است. ایشان با بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ مهاجرت به کانادا، متخصص ارزیابی، مشاوره و خدمات مربوط به مهاجرت هستند.

درباره‌ی دکتر ایمان مویدی

دکتر ایمان مؤیدی مؤسس مانا مهاجرت است و دارای گواهینامه ‌ICCRC از کانادا است. ایشان با بیش از 15 سال تجربه در زمینه‌ مهاجرت به کانادا، متخصص ارزیابی، مشاوره و خدمات مربوط به مهاجرت هستند.

دکتر مؤیدی سال‌هاست که به کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، صاحبان کسب‌و کار، نیروهای متخصص و خانواده‌ها یاری می رساند تا با موفقیت به اخذ ویزا و اقامت کانادا دست پیدا کنند. وی متخصص انواع مسیرهای مهاجرتی از طریق برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی، برنامه‌های نامزدی استانی، ویزای کاری، انتقال بین شرکتی، اکسپرس انتری و ویزاهای دائم و موقت کانادا است.

ایمان مؤیدی مشاور تمامی امور مهاجرت به کانادا از اخذ پذیرش تا دریافت ویزا بوده و با تمام مسیرهای قانونی مهاجرت آشناست. وی براساس نیازها، علاقه‌مندی ها و اهداف‌ متقاضیان، بهترین راهکارها را با توجه به شرایط اختصاصی آنان پیشنهاد می کند.

وی همچنین دارای دکترای مدیریت کسب‌ و کار و دو مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر بوده و موفق به کسب جایزه‌ از  SME AWARDS  به عنوان مؤسس سریع‌ترین کمپانی متوسط درحال رشد شده است.

مانامهاجرت بزرگ‌ترین شرکت زیر مجموعه گروه هما است که تیمی متخصص و تمام خدمات از مشاوران کشورهای بنگلادش، چین، هند، خاورمیانه و ویتنام دارا است. مانا مهاجرت، چهار شعبه در کشورهای مختلف جهان داشته تا بتواند به بهترین نحو، داوطلبان مهاجرت به کانادا را راهنمایی و حمایت کند.

ایمان مؤیدی 5 شرکت مهاجرتی دیگر را نیز راه اندازی کرده است تا افراد بیشتری با اطمینان خاطر، به تمام خدمات موردنیاز در مسیر مهاجرت دسترسی داشته باشد.

 

تحصیلات و دستاوردها:

  • مشاور قانونی مهاجرت
  • عضو رسمی شورای قانونگذار مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC
  •  عضو رسمی انجمن (RCIC)
  • دکترای مدیریت کسب ‌و کار از دانشگاه Kebangsaan مالزی
  • دارنده جایزه‌ جهانی  SME
  • مؤسس چندین شرکت مهاجرتی در سطح بین المللی

فرم ارزیابی

مانا مهاجرت یک شرکت قانونی مهاجرتی است که بیش از 15 سال در این زمینه تجربه دارد. لطفا چند دقیقه وقت بگذارید و فرم ارزیابی را تکمیل کنید. به محض تکمیل فرم، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند.

تورنتو

مهاجرت به کانادا

مانا مهاجرت یک شرکت خدمات مهاجرتی با بیشتر از پانزده سال تجربه در ویزاهای بیزنسی، ویزاهای کاری موقت و اخذ اقامت دائم کاناداست. دفتر مرکزی ما در تورنتو واقع شده است و موسس تیم ایمان مویدی و کارشناسان‌اش هر روز در این شرکت مشغول به کار هستند تا مشورت‌های لازم را برای مشتریان ارائه کنند.
5/5 - (35 امتیاز)
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes