ابزارهای مهاجرتی

 

در این صفحه ابزارهای آنلاین و مفیدی که توسط ، وب سایت مانا مهاجرت برای شما ایجاد شده است. تعدادی از این ابزارها در مسیر مهاجرت به کانادا ممکن است، که مورد نیاز شما باشند. با استفاده از این ابزارهای می توانید در کوتاه ترین زمان شرایط خود، را برای برنامه های مهاجرتی مختلف بررسی کنید یا اینکه با استفاده، از ابزارهایی مانند تبدیل نمره آیلتس به CLB، سطح زبان خود را مطابق معیارهای کانادا بسنجید.

ابزارهایی مانند محاسبه گر امتیاز برنامه های مهاجرتی ، همچون اکسپرس انتری و استان ساسکچوان امتیاز دقیق شما را محاسبه ، کرده و می توانید متوجه شوید که آیا واجد شرایط اقدام از طریق این برنامه ها هستید ، یا خیر. در زیر این ابزارها را می بینید:

فرهنگ اصطلاحات مهاجرتی

حتی اگر سطح زبان انگلیسی خوبی داشته باشید، در مسیر مهاجرت به کانادا با اصطلاحات تخصصی روبرو می‌شوید که دانستن معنی آنها برای پرونده شما می‌تواند حیاتی باشد. فرهنگ اصطلاحات مهاجرتی کانادا، کامل‌ترین منبع در این زمینه است. شما می‌توانید حتی با جستجوی بخشی از اصطلاح انگلیسی، معنی فارسی آن را پیدا کنید. توضیحات کاملی که در مقابل هر اصطلاح وجود دارد، به شما اطمینان می‌دهد که درک درستی از آن داشته باشید.

دانشگاه‌ها و کالج‌ها

فهرست دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا به شما اجازه می‌دهد رنکینگ دانشگاه مورد نظر خود را ببینید و دانشگاه‌ها و کالج‌های موجود در استان مورد علاقه خود را پیدا کنید. بزرگترین مشکل این است که شما با انتخاب‌هایی مواجه هستید که همه آنها خوب به نظر می‌ٰرسند. بنابراین، فقط یک ابزار مقایسه‌ای می‌تواند راهگشا باشد. ابزاری که شاخص‌های مهم موسسات آموزشی را به سادگی پیش روی شما قرار دهد، تا بتوانید با آگاهی کامل یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های زندگی خود را انجام دهید. مانامهاجرت این ابزار را در اختیار شما قرار داده است.

مرجع امتیازات اکسپرس انتری

با استفاده از این ابزار، عددهای بی‌معنی و گاه گمراه‌کننده‌ای که هر چند وقت یک بار اعلام می‌شوند، برای شما به اعدادی معنی‌دار تبدیل می‌شوند. چرا که شما می‌توانید روند کاهشی و افزایش امتیازات برنده را رصد کنید و با توجه به این روندها برای خود برنامه‌ریزی کنید. اگر به مهاجرت به کانادا از طریق روش نیروی متخصص فدرال فکر می‌کنید و پیگیر فراخوان‌های اکسپرس انتری هستید، ابزار ارزشمند مانا مهاجرت را از دست ندهید. ما در این ابزار کلیه فراخوان‌های اکسپرس انتری را در یک جدول آورده‌ایم.

جدول امتیازات اکسپرس انتری

سیستم اکسپرس انتری از سیستم جامع رتبه بندی استفاده می‌کند تا بتواند متقاضیانی را که واجد شرایط و دارای امتیاز لازم برای مهاجرت به کانادا هستند، انتخاب کند. متقاضیان در سیستم جامع رتبه‌بندی بر اساس معیارهایی امتیاز کسب می‌کنند. با استفاده از جدول‌های این صفحه، می‌توانید به سادگی امتیاز خود را محاسبه کنید.

نیروی متخصص فدرال

اداره مهاجرت کانادا برای امتیازدهی به فاکتور زبان، از معیار مخصوص خود تحت عنوان «معیار کانادایی زبان» استفاده می‌کند. شما با استفاده از جدول‌های این صفحه می‌توانید نمره زبان خود در آزمون زبان انگلیسی آیلتس یا زبان فرانسه TEF به معیار کانادایی زبان تبدیل کنید.

ویزای کار مالک/مجری

یکی از جذاب‌ترین برنامه‌ها برای جذب کارآفرینان خارجی، برنامه موسوم به مالک/مجری است. این برنامه مناسب افرادی است که مایل به راه‌اندازی یا خرید کسب و کار در کانادا هستند. هدف این کار جذب ساده و سریع سرمایه‌گذاران و مالکان کسب و کارهای مختلف به کانادا است.

5/5 - (1 امتیاز)