درباره ما

مانا مهاجرت یک شرکت کانادایی- ایرانی است که به صورت قانونی و زیر نظر شورای مشاوران رسمی ادارهٔ مهاجرت کانادا، در زمینهٔ خدمات مربوط به ویزا، تحصیل و مهاجرت به این کشور فعالیت می‌کند.
ایمان مویدی، مشاور قانونی امور مهاجرتی کانادا با بیش از ۱۸ سال تجربه در این زمینه، شرکت مانا مهاجرت را هدایت می‌کند.
تجربهٔ او به عنوان مدیر موفق کسب و کارهای مرتبط با امور مهاجرتی و آموزشی سبب شده است که شبکه‌ای قابل اعتماد و حرفه‌ای بخش‌های مختلف مانا مهاجرت را شکل بدهد.


بر روی این لینک کلیک کنید.

نام ایمان زارع مویدی را جستجو کنید:

Iman Zare Moayedi R515822

 

بیش از ۲۰ مشاور و وکیل مهاجرتی مانا مهاجرت در نقاط مختلف جهان، به شما کمک می‌کنند تا بتوانید به آرزو‌ی خود برای مهاجرت به کشوری زیبا و غنی با مردمانی دوست‌داشتنی، برسید.

دفتر مرکزی مانا مهاجرت در شهر تورنتوی کانادا واقع است. همین امر باعث شده است که مشاوره‌های ما مبتنی بر واقعیت‌های جامعه‌ای باشد که خودمان در آن زندگی می‌کنیم.

در عین حال مانا مهاجرت در کشور‌های ایران، امارات متحدهٔ عربی و مالزی هم دفتر داریم که این دفاتر به عنوان مراکز پشتیبان، به موکلان خدمات ارائه می‌دهند. دفاتر منطقه‌ای به موکلان ما اجازه می‌دهند که اسناد مورد نیاز را مستقیماً به همکاران ما ارائه کنند.
دولت کانادا و دولت‌های استانی این کشور، دائماً در حال به‌روز رسانی برنامه‌های مهاجرتی هستند تا زمینهٔ یک مهاجرت موفقیت‌آمیز، هم برای دولت کانادا و هم برای متقاضیان فراهم شود.

ما در این مسیر پر فراز و نشیب و جذاب، چشم و گوش شما هستیم و از نزدیک این تحولات را رصد می‌کنیم.

ایمان زارع مویدی عضو شورای مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC) با شماره عضویت R515822 شخصا مدیریت پرونده شما را به عهده خواهد گرفت.

1203

پرونده در دست اقدام

653

پرونده تحصیلی

495

پرونده موفق تمام شده

63

پرونده سرمایه گذاری

4.1/5 - (19 امتیاز)