درباره ما

تاریخچه هلدینگ هما

مانا مهاجرت یک شرکت مهاجرتی کانادایی با خدماتی جامع است که بیش از پانزده سال تجربه موفق در زمینه دریافت ویزاهای موقت و دائم دارد. تیم ما متشکل از مشاوران معتبر مهاجرت چندملیتی بوده و در کلاس های تجاری، اقتصادی، تحصیلی و خانوادگی تخصص دارند.

هلدینگ هما

گروه هما، ارائه کننده راه حل های جامع مهاجرتی

گروه هما تمامی راه حل های مورد نیاز یک مهاجر برای سفر به کانادا و اخذ اقامت دائمی این کشور را داراست. این شرکت از سال 1980، در بازارهای بین المللی پیشرو است و با راهکارهای خود جریان دریافت ویزا را آسان کرده و تمامی خدمات موردنیاز را برای هر فرآیند به مخاطب خود ارائه می دهد.

هلدینگ هما مانا مهاجرت
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
مانا مهاجرت
دفتر مانا مهاجرت
دفتر مانا

مؤسسه برگزیده در امر مهاجرت به کانادا

ما در مانا مهاجرت به صدها نفر از متقاضیان اخذ اقامت کانادا در برنامه‌های مهاجرتی موقت، تجاری، تحصیلی و مهاجرت کاری همچون اکسپرس اینتری، برنامه نامزد استانی (PNP)، کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار، مالک مجری(صاحبان مشاغل)، انتقال درون شرکتی (ICT)، پایلوت مهاجرت آتلانتیک، خدمات ارائه کرده ایم.

برنامه های مراقبین سلامت، اسپانسر شیپ، دریافت مجوز کار یا همان LMIA ، مجوز کار آزاد ( Open Work Permit ) و اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف آموزشی از دیگر برنامه هایی است که در آن تخصص داریم .

تیم ما متعهد است که بهترین مسیر مهاجرت را برای هر متقاضی ارائه کرده و درخواست ها را با موفقیت به نتیجه برساند؛ همچنین با حفظ کامل از حریم خصوصی، تمامی مدارک شما را با دقت و به موقع ارسال می کنیم تا شما فرآیند مهاجرت و دریافت ویزا را آسان‌تر، سریع‌تر و موفق‌تر طی کنید.

مشاوران ما از اعضای RCIC بوده و تمامی امور مربوط به مهاجرت را با حفظ اخلاق حرفه ای و مسئولیت کامل انجام می دهند و ضمانت می کنیم تا نکات کلیدی در روند هر پرونده را بطور اختصاصی متناسب با شرایط و نیازهای داوطلب مطرح و راهنمایی کنیم.

ما شرکتی معتبر با چندین دهه سابقه درخشان هستیم که با گذراندن دوره های حرفه ای و قانونی دولت کانادا و دارا بودن مجوزهای لازم تجربه موفقی را در حوزه مهاجرت کسب کرده ایم.

اگر قصد زندگی، کار یا تحصیل در کانادا را دارید، کارشناسان ما در طی مراحل مهاجرت به طور مستقیم و گام به گام همراه شما خواهند بود تا با مناسب ترین راه حل ها به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

5/5 - (100 امتیاز)
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes