برنامه‌های کارآفرینی

کشور کانادا گزینه‌های زیادی برای مهاجرت دارد. برنامه‌های کارآفرینی برای مهاجرینی ایجاد شده است که قصد دارندکسب و کاری را در یکی از استان‌های این کشور راه‌اندازی کنند.در روش مهاجرت کارافرینی کانادا ، پس از ورود به کانادا ملزم به راه اندازی کسب و کار خواهید بود.

ارزیابی رایگان
برنامه‌های کارآفرینی کانادا

برنامه‌های کارآفرینی کانادا

این برنامه که زیرمجموعه‌ی برنامه‌های نامزد استانی(PNP) است، از مهاجران دعوت می‌کند تا با سرمایه‌گذاری در کانادا به این کشور مهاجرت کنند. برنامه‌های کارآفرینی راهی سریع برای اخذ اقامت دائم کانادا محسوب می‌شود.

کارآفرینی بریتیش کلمبیا

کارآفرینی بریتیش کلمبیا

غربی ترین استان کانادا، پایتخت آن ونکوور است. بریتیش کلمبیا به دلیل مناطق طبیعی، کوه ها و مسیرهای دوچرخه سواری بسیار شناخته شده است. استان بریتیش کلمبیا با یکی از پایین‌ترین نرخ‌های بیکاری در کانادا، آب و هوای معتدل، مهاجران زیادی را از سراسر جهان جذب می‌کند.

کارآفرینی انتاریو

کارآفرینی انتاریو

این استان پرجمعیت ترین استان کانادا است و پایتخت آن تورنتو است. صنایع این استان شامل تولید، کشاورزی، استخراج معادن، نرم افزار و فناوری است. انتاریو دارای بیش از 250000 دریاچه است که حدود یک پنجم آب شیرین جهان را در خود جای داده است.

کارآفرینی البرتا

کارآفرینی البرتا

استان آلبرتا در غرب کانادا واقع شده و پایتخت آن ادمونتون است. این استان به خاطر زیبایی‌های طبیعی، فسیل‌ها و ذخایر طبیعی خود شهرت دارد و شش میراث جهانی یونسکو را در خود جای داده است. اقتصاد آن بر پایه صنعت نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، دامداری، فناوری پیشرفته و کشاورزی استوار است.

کارآفرینی نیو برانزویک

کارآفرینی نیو برانزویک

نیوبرانزویک یکی از چهار استان اقیانوس اطلس کانادا است و پایتخت آن فردریکتون است. این استان تنها استانی است که هم زبان انگلیسی و هم فرانسوی را به عنوان زبان رسمی دارد. منطقه برانزویک سبک زندگی آرام‌تر، سالم‌تر، آرام‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تری نسبت به سایر استان‌های کانادا ارائه می‌کند.

کارآفرینی منیتوبا

کارآفرینی منیتوبا

پایتخت و بزرگترین شهر مانیتوبا، وینیپگ است. اغلب مردم در منیتوبا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و 2 درصد فرانسه زبان هستند. منیتوبا تقریباٌ در بخش مرکزی کانادا و بین دو ایالت ساسکاچیوان و آنتاریو قرار دارد. آنتاریو در شرق و ساسکاچیوان در غرب منیتوبا واقع شده است. بندر چرچیل نیز بندری بزرگ در منیتوبا است که از طریق آن، کانادا به اروپا و آسیا دسترسی پیدا می‌کند.

کارآفرینی ساسکاچوان

کارآفرینی ساسکاچوان

پایتخت ساسکاچوان رجینا است، و در حالی که ساسکاتون و رجینا ممکن است شناخته شده ترین شهرها باشند، همه شهرهای این استان غذا و نوشیدنی، خرید، موزه ها و تفریحات شبانه عالی ارائه می دهند. این استان همچنین دارای 35 پارک استانی، دو پارک ملی و موزه سلطنتی ساسکاچوان است.

کارآفرینی نواسکوشیا

کارآفرینی نواسکوشیا

نواسکوشیا یکی از چهار استان اقیانوس اطلس بوده و مرکز آن هالیفاکس است. این استان به دلیل 13300 کیلومتر خط ساحلی شناخته شده است. نوا اسکوشیا بزرگترین صادرکننده درخت کریسمس، خرچنگ، گچ و توت های وحشی در جهان است و اقتصاد آن برپایه ماهیگیری، استخراج زغال سنگ، تولید، صنعت فیلم و گردشگری است.

گزینه های برنامه‌های کارآفرینی کانادا

برنامه‌های فدرال

این برنامه متاسفانه متوقف شده و بعید است که در آینده بازگشایی شود.

 

5/5 - (51 امتیاز)

ویزای استارت‌آپی فدرال

کارآفرینان تجاری می‌توانند با کمک مالی و تخصص سازمان های بخش خصوصی تایید شده کانادا شرکت‌های خود را توسعه دهند و در ازای توسعه‌ی اقتصادی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای شهروندان و ساکنان، ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنند. برخلاف برنامه‌های سرمایه‌گذاری یا برنامه‌ی کارآفرینی فدرال، متقاضیان برای واجد شرایط بودن نیازی به سرمایه‌گذاری تمام بودجه‌ی شخصی‌شان ندارند. در عوض باید حداقل سرمایه‌ی خطرپذیر یا فرشته ( angel investment) را از یک یا چند سازمان تعیین‌شده، دریافت کنند.

5/5 - (51 امتیاز)

برنامه‌های ویزای استارت‌آپی

این برنامه از کارآفرینان دعوت می‌کند تا شرکت‌های خودشان را در کانادا توسعه دهند. متقاضیان موفق با یکی از سازمان‌های بخش خصوصی کانادا مرتبط می‌شوند و از این طریق سرمایه، راهنمایی و تخصص لازم را دریافت می‌کنند تا به بهترین نحو بیزنس‌شان را راه‌اندازی کنند. کشور کانادا از طریق برنامه‌ی ویزای استارت‌آپی، کارآفرینان خلاق را در نظر می‌گیرد تا با راه‌اندازی بیزنس در سطح جهانی به رقابت بپردازند.

5/5 - (51 امتیاز)

برنامه‌های کِبِک

اگر تاجر یا مدیری هستید که دانش فرانسوی شما کمی بالاتر از حد متوسط است این شانس را دارید تا با راه‌اندازی بیزنس در استان کبک از این برنامه استفاده کنید و ویزا بگیرید. برنامه‌ی کارآفرینی کبک دو زیرمجموعه برای کارآفرینان خارجی دارد. طبقه‌ی کارآفرینی کبک طراحی شده تا به صاحبان و مدیران مشاغل فرصت اخذ اقامت دائم کانادا را بدهد، به این شرط که بتوانند تجارت موثری در زمینه‌ی کشاورزی، تبلیغاتی یا صنعتی در استان کبک بخرند یا ایجاد کنند.

5/5 - (51 امتیاز)

برنامه‌ی مهاجرت استانی

برخی استان‌های متقاضیان را در جریان کارآفرینی استانی پذیرش می‌کنند. اگر تمایل دارید که بیزنس‌تان در استان به خصوصی راه‌اندازی کنید باید در برنامه‌های استانی نامزد شوید. در این صورت شانس دریافت اقامت دائم را خواهید داشت.

5/5 - (51 امتیاز)

سوالات متداول برنامه‌های کارآفرینی کانادا

آیا می‌توانم برای هر استانی اپلای کنم؟

تنها استثناء، منطقه‌ی نوناووت و کبک در شمال کانادا است.

5/5 - (51 امتیاز)

آیا خانواده‌ام می‌توانند با من بیایند؟

بله. در برنامه‌های استانی شما می‌توانید همسر، پارتنر و فرزندان وابسته را با خودتان ببرید.

5/5 - (51 امتیاز)

هدف برنامه‌ی نامزدی استانی چیست؟

هدف اصلی رشد اقتصادی کشور است.مهاجران PNP سیستم استخدامی، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی کشور کانادا را حمایت می‌کنند.

5/5 - (51 امتیاز)
5/5 - (51 امتیاز)
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes