استان ساسکاچوان لیست مشاغل مورد نیاز خود را گسترش می‌دهد

استان ساسکاچوان لیست مشاغل مورد نیاز خود را در هر دو زیر گروه اکسپرس انتری و OID افزایش می‌دهد. در این لیست قبلا ۱۹ شغل وجود داشت و در حال حاضر حدود ۲۰۰ شغل جدید به لیست اضافه شده‌اند.

دو جریان محبوب در برنامه نامزدی مهاجرتی استان ساسکاچوان وجود دارند. در این دو جریان متقاضیان نیازی به پیشنهاد کار معتبر یا سابقه کار در کانادا ندارند.

یکی از این جریان‌ها، زیر گروه اکسپرس انتری است. اکسپرس انتری مناسب متقاضیانی است که در مجموعه اکسپرس انتری فدرال، پروفایل دارند.

متقاضیانی که در مجموعه اکسپرس انتری در انتخاب استانی قبول می‌شوند، ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می کنند و این امتیاز به طور قابل توجهی، شانس آنها را برای دریافت دعوت‌نامه اقامت دائم کانادا، افزایش می‌دهد.

جریان دوم، مربوط به زیر گروه مشاغل مورد نیاز (In-Demand Occupation) یا OID است. متقاضیانی که در مجموعه اکسپرس انتری نیستند می‌توانند از این زیر گروه استفاده کنند.

معیار مهم مشاغل مورد نیاز

یکی از معیارهای مشترک در این دو زیر گروه که اهمیت بسیاری نیز دارد، داشتن سابقه کار مرتبط با شغل منتخب است.

مشاغل تخصصی در دسته بندی ملی مشاغل، در دسته مهارتی A یا B یا نوع مهارت صفر، مشاغلی هستند که به سابقه کار مرتبط نیاز دارند.

SINP به جای ارائه لیست مشاغلی که نیاز دارد ، لیست ۱۳۰ شغل را ارائه داده است که استان ساسکاچوان به آنها نیازی ندارد.

به این ترتیب ۲۱۸ شغل در لیست مشاغل مورد نیاز باقی خواهند ماند.

متقاضیان هردو زیر گروه (اکسپرس انتری و OID) باید درخواست جداگانه‌ای را به SINP ارائه کنند.

اولین قدم برای مهاجرت به ساسکاچوان از طریق برنامه اکسپرس انتری، ایجاد پروفایل و ورود به مجموعه اکسپرس انتری است.

برای اینکه متقاضیان بتوانند در زیر گروه مشاغل مورد نیاز (Occupation In-Demand) استان ساسکاچوان شرکت کنند، باید اول در سیستم ابراز تمایل (Expression of Interest system) پروفایل ایجاد کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes