استان منیتوبا بیش از ۶۰۰۰ دعوت‌نامه در سال ۲۰۱۹ ارسال کرد

استان منیتوبا در ۱۲ سپتامبر ۳۴۷ دعوت‌نامه به نیروی کار متخصص و فارغ التحصیلان بین‌المللی ارسال کرد.

دسته‌بندی‌های نیروی کار متخصص، نیروی کار متخصص خارجی و جریان تحصیل بین‌المللی مهمترین هدف این دور قرعه کشی در منیتوبا بودند.

این استان به طور کلی در سال ۲۰۱۹ حدود ۶۱۵۷ اطلاعیه برای مهاجرت به متقاضیان ارسال کرده است و پیش بینی می‌شود که این رقم تا پایان سال بیشتر نیز خواهد شد. حداقل امتیاز مورد نیاز در این دور قرعه کشی بر اساس EOI سنجیده می‌شود.

دعوت‌نامه اکسپرس انتری

از میان ۳۴۷ دعوت‌نامه‌ای که استان منیتوبا در ۱۲ سپتامبر صادر کرد، ۴۵ دعوت‌نامه به متقاضیانی ارسال شد که در سیستم اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند.

در سیستم اکسپرس انتری متقاضیان به سه دسته مهاجران اقتصادی تقسیم می‌شوند؛ این دسته بندی‌ها عبارتند از: کلاس نیروی کار ماهر فدرال، رده تجربه کانادایی و کلاس تجارت حرفه‌ای فدرال.

متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری در انتخاب استانی نیز شرکت کرده باشند، ۶۰۰ امتیاز بیشتر دریافت می‌کنند که این امتیاز بیشتر تاثیر بسزایی بر احتمال دریافت دعوت‌نامه مهاجرت، دارد.

متقاضیانی که می‌خواهند تحت این برنامه، اقامت دائم دریافت کنند باید دارای سابقه کاری معتبر، در شغلی باشند که در لیست برنامه نامزدی استانی منیتوبا (MPNP)، موجود باشد.

ارسال دعوت‌نامه به نیروی کار متخصص در استان منیتوبا

از میان ۳۴۷ دعوت‌نامه صادر شده در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹، ۲۴۵ دعوت‌نامه به دسته‌بندی نیروی کار متخصص در منیتوبا ارسال شد که راهی را برای دریافت اقامت دائم برای متقاضیان باز می‌کند.

حداقل امتیاز مورد نیاز برای دریافت دعوت‌نامه در این دسته‌بندی،‌۵۴۵ امتیاز بود.

برنامه نیروی کار متخصص خارجی

در این تاریخ همچنین ۵۳ دعوت‌نامه برای نیروی کار متخصص خارجی ارسال شد که حداقل امتیاز مورد نیاز متقاضیان بر اساس EOI، ۷۰۶ بود.

جریان تحصیل بین‌المللی

جریان تحصیل بین‌الملل (IES) مخصوص فارغ التحصیلانی است که دارای مهارت‌های مورد نیاز بازار کار استان هستند. در این دور قرعه کشی، ۴۰ دعوت‌نامه برای فارغ‌التحصیلانی ارسال شد که واجد شرایط لازم بودند.

Rate this post
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes