متقاضیان اکسپرس انتری به حداقل ۴۰۰ امتیاز برای دریافت دعوت‌‌نامه از آلبرتا نیاز دارند

امتقاضیان منتخب برای دریافت دعوت‌نامه از آلبرتا به حداقل ۴۰۰ امتیاز تحت سیستم رتبه بندی جامع ورود (CRS) نیاز داشتند. این حداقل ۳۸ امتیاز پایین‌تر از کمترین امتیاز مورد نیاز در سال ۲۰۱۹ بود. در دورهای قبلی متقاضیان به حداق ۴۳۸ امتیاز نیاز داشتند.

در سیستم اکسپرس انتری متقاضان در سه دسته مهاجرتی اقتصادی قرار می‌گیرند. این سه دسته عبارتند از:‌ کلاس نیروی کار متخصص فدرال، کلاس تجارت حرفه‌ای فدرال و رده تجربه کانادایی.

داوطلبان بر اساس نمره CRS خود در مجموعه متقاضیان در سیستم اکسپرس انتری رتبه بندی می‌شوند. در این رتبه بندی، عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار تخصصی و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی در نظر گرفته می‌شوند.

شانس بیشتر برای دریافت دعوت‌نامه از آلبرتا با کسب امتیاز بیشتر

کاندیداهای اکسپرس انتری که باید برای انتخاب استانی باید درخواست خود را ارائه کنند و درخواست آنها تایید شده باشد، ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب می کنند.

 این امتیازات اضافی باعث می‌شود تا متقاضیان در صدر مجموعه اکسپرس انتری قرار بگیرند و این امر به نوعی تضمینی برای دریافت دعوت به اقدام اقات دائم کانادا است.

تقریبا هر دو هفته یک بار برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوت‌نامه ارسال می‌شود و در این دور دعوت یعنی در ۲۸ ماه اوت استان آلبرتا ۲۹۴ دعوت‌نامه برای متقاضیان ارسال کرد. این در حالی است که حدود دو هفته قبل یعی در تاریخ ۱۵ ماه اوت، دولت کانادا ۱۲۱ دعوت نامه برای متقاضیان ارسال کرد.

استان آلبرتا در طی۲۳ قرعه کشی که در سال ۲۰۱۹ تا کنون انجام داده است، ۵۲۳۶ دعوت‌نامه به متقاضیان اکسپرس انتری ارسال کرده است.

متقاضیانی که دارای شرایط زیر هستند در اولوت دریافت دعوت‌نامه از آلبرتا قرار دارند

  • داشتن یک پیشنهاد شغلی و یا تجربه کاری در استان آلبرتا.
  • داشتن مدرک تحصیلی از یک موسسه آموزشعالی و یک پیشنهاد معتبر شغلی
  • متقاضیانی که یکی از افراد درجه یک خانواده‌شان در استان آلبرتا زندگی می‌کنند.
Rate this post
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes