متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های نیروی کار، به پول بیشتری نیاز دارند

دولت فدرال کانادا اعلام کرد که برخی از نیرو‌های کار متخصص، برای مهاجرت به کانادا به میزان بودجه بیشتری نیاز دارند. مهاجران احتمالی که قصد دارند در برنامه‌های اقتصادی اکسپرس انتری (برنامه نیروی کار تخصص فدرال یا برنامه تجارت حرفه‌ای فدرال) شرکت کنند، باید ثابت كنند كه پس انداز کافی و بودجه مورد نیاز برای تامین مالی خود دارند و می‌توانند بدون داشتن پیشنهاد شغلی از طریق این برنامه‌ها به کانادا مهاجرت کنند. داشتن این مقدار پس‌انداز برای افرادی که می‌خواهند تحت برنامه رده تجربه کانادایی اکسپرس انتری به کانادا مهاجرت کنند و افرادی که دارای پیشنهاد شغلی معتبری هستند، اجباری نیست. میزان بودجه مورد نیاز بستگی به تعداد اعضای خانواده متقاضی در درخواست مهاجرت دارد. بر طبق گفته‌های اداره مهاجرت کانادا (IRCC) ، این افراد می‌توانند در درخواست مهاجرت به عنوان خانواده تلقی شوند و اقامت دائم کانادا بگیرند:
  • خود متقاضی اصلی
  • همسر یا شریک زندگی قانونی متقاضی
  • کودکان زیر سن قانونی متقاضی
  • کودکان زیر سن قانونی همسر متقاضی
نام همسر متقاضی و کودکان زیر سن قانونی او باید در فرم درخواست مهاجرت ذکر شوند حتی اگراین افراد قبلا اقامت دائم کانادا را گرفته باشند یا شهروند این کشور باشند. حتی اگر افراد خانواده متقاضی با او به کانادا سفر نکنند نیز، نام آنها باید در درخواست ذکر شود.

بودجه مورد نیاز متقاضیان برای سال ۲۰۲۰

بنا به گفته دولت فدرال کانادا، متقاضیان مهاجرت از طریق برنامه‌های نیروی کار متخصص فدرال و کلاس تجارت حرفه‌ای فدرال در سیستم اکسپرس انتری، به میزان بودجه ذکر شده در جدول زیر نیاز دارند:
تعداد اعضای خانوادهحداقل بودجه مورد نیاز (دلار کانادا)
۱۱۲,۹۶۰ دلار
۲۱۶,۱۳۵ دلار
۳۱۹,۸۳۶ دلار
۴۲۴,۰۸۳ دلار
۵۲۷,۳۱۵ دلار
۶۳۰,۸۰۶ دلار
۷۳۴,۲۹۹ دلار
به ازای هر نفر اضافی۳,۴۹۲ دلار
دولت فدرال کانادا حداقل بودجه مورد نیاز متقاضیان را برای مهاجرت تحت این برنامه‌های مهاجرت اقتصادی اکسپرس انتری (برنامه نیروی کار تخصص فدرال یا برنامه تجارت حرفه‌ای فدرال) هر سال به روز رسانی می‌کند. اگر چه ممکن است این مقدار هر سال تغییر کمی کند اما ممکن است بر صلاحیت متقاضیان برای پذیرفته شدن تاثیر بگذارد.
5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes