استان نوا اسکوشیا برای متقاضیان دارای سابقه کار پرستاری دعوت‌نامه ارسال کرد

در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۹، استان نوا اسکوشیا برای برطرف کردن نیاز بازار کار خود، برای متقاضیانی که دارای سابقه کار پرستاری بودند و در مجموعه اکسپری انتری فدرال قرار داشتند دعوت‌نامه ارسال کرد.

متقاضیانی که دعوت‌‌نامه دریافت کردند، دارای پروفایل معتبری در سیستم اکسپرس انتری بودند. سیستم اکسپرس انتری فدرال، متقاضیان را در سه برنامه مهاجرت اقتصادی مدیریت می‌کند. این سه برنامه عبارتند از:

  • کلاس نیروی کار متخصص فدرال
  • کلاس تجارت حرفه‌ای فدرال
  • رده تجربه کانادایی

استان نوا اسکوشیا می‌تواند از طریق جریان اولویت بازار کار، به مجموعه اکسپرس انتری دسترسی داشته باشد و با انتخاب متقاضیان واجد شرایط از این مجموعه نیازهای بازار کار به نیروی کار را برطرف کند. نوا اسکوشیا در برخی از مشاغل دچار کمبود نیروی کار است و با دعوت کردن از متقاضیان واجد شرایط دعوت می‌کند تا درخواست خود را برای انتخاب استانی برای دریافت اقامت دائم کانادا، ارائه کنند.

متقاضیانی که در انتخاب استانی استان نوا اسکوشیا پذیرفته شوند، می‌توانند ۶۰۰ امتیاز بیشتر دریافت کنند. به این ترتیب، این متقاضیان شانس بیشتری برای دریافت دعوت نامه و ارائه درخواست برای دریافت اقامت دائم کانادا خواهند داشت.

این پنجمین بار بود که استان نوا اسکوشیا در سال ۲۰۱۹ از طریق جریان اولویت بازار کار، نسبت به جذب مهاجرین برای برطرف کردن نیاز خود به نیروی کار اقدام کرد. در فراخوان‌های قبلی، این استان برای نجاران، مربیان پیش دبستانی، حسابرسان مالی و حسابداران و متقاضیان فرانسوی زبان اکسپرس انتری، دعوت‌نامه ارسال کرده بود.

شرایط دریافت دعوت‌نامه اکسپری انتری در فراخوان ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۹

استان نوا اسکوشیا در فراخوان جدید خود که در ۲۸ اکتبر برگزار شد از متقاضیانی دعوت کرد که دارای سابقه و مهارت لازم در پرستاری بودند. این متقاضیان برای دریافت دعوت‌نامه و شرکت در انتخاب استانی باید دارای شرایط زیر بودند:

  • شغل اصلی متقاضیان باید پرستاری تخصصی یا پرستار روانپزشکی باشد (NOC 3012)
  • متقاضیان باید حداقل ۳ سال سابقه کار به عنوان پرستان متخصص یا پرستار روانپزشکی باشند و از سوی کارفرمایان معرفی نامه داشته باشند.
  • نمره معیار زبان کانادایی (CLB) متقاضیان در زبان انگلیسی یا فرانسه در هر ۴ مهارت اصلی زبان، باید ۸ به بالا باشد.
  • متقاضیان باید دارای مدرک لیسانس باشند یا حداقل یک برنامه تحصیلی سه ساله یا بیشتر را در دانشگاه، کالج، دانشکده‌های فنی، یا دیگر مراکز آموزشی تکمیل کرده باشند.
  • متقاضیان باید در سیستم اکسپرس انتری پروفایلی داشته باشند که در تاریخ ۱ نوامبر سال ۲۰۱۸ به بعد ایجاد شده باشد.

افرادی که از طریق برنامه انتخاب استانی نوا اسکوشیا ‌‌(NSNP) دعوت‌نامه دریافت کردند باید ظرف مدت ۳۰ روز از زمان دریافت دعوت‌نامه، درخواست خود را ارائه کنند. NSNP به نوا اسکوشیا اجازه می‌دهد تا متقاضیان واجد شرایط را هر ساله از طریق ۹ جریان مطابق با نیازهای جامعه، انتخاب کند.

Rate this post
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes