تحصیل رایگان در کانادا برای فرزندان دانشجو

تحصیل رایگان در کانادا برای فرزندان دانشجو

تحصیل رایگان در کانادا برای فرزندان دانشجو همزمان با ویزای تحصیلی

[aikit_audio_player]

تحصیل در کانادا این امکان را به دارنده ویزای تحصیلی کانادا می دهد, تا بتواند بطور همزمان برای ویزای همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقدام نماید .

اگر در حال تحصیل در یک دوره تمام وقت در یکی از دانشگاه ها یا کالج های دولتی کانادا نظیر کالج هامبر، شریدان و جورج براون در یک دوره تمام وقت هستید،

فرزندان زیر 18 سال شما (در برخی استانها نظیر بریتیش کلمبیا و نیوفاندلند، فرزندان زیر 19 سال) می توانند از امتیاز تحصیل رایگان در مدارس دولتی کانادا بهره مند شوند.

اجازه تحصیل رایگان در کانادا برای فرزندان دانشجو دارنده ویزای تحصیلی کانادا ,می تواند از داخل خاک کانادا درخواست شود و نیاز به خروج و ورود دانش آموز نخواهد بود.

 ضمن اینکه هزینه تحصیل در مدارس کانادا (مدارس دولتی) بطور متوسط چهارده تا پانزده هزار دلار کانادا می باشد.

دانشجویانی که یک فرزند دارند حدود پانزده هزار دلار و اگر دو فرزند بین 7 تا 18 سال داشته باشند, حدود سی هزار دلار کانادا در سال در هزینه هایشان صرفه جویی خواهد شد و این مورد فوق العاده است.

البته تحصیل در کانادا در مدارس خصوصی یا پرایوت حتی برای دانش آموزانی که در کانادا متولد شده و دارای تابعیت یا اقامت دائم این کشور باشند نیز رایگان نمی باشد.

 هزینه تحصیل در کانادا در مدارس خصوصی شامل یک طیف بسیار گسترده  می باشد.

 خوشبختانه مشاورین تحصیلی شرکت مانا مهاجرت علاوه براینکه کارگزار اداره آموزش و پرورش تورنتو و شناخته شده ,توسط تمامی مدارس دولتی این شهر هستند، نماینده رسمی چند مدرسه خصوصی استاندارد نیز می باشند که کیفیت خدمات آموزشی آنها مورد تایید بوده و شهریه شان نیز در حد مدارس دولتی است.

ویزای تحصیلی کانادا را با پذیرش از یک موسسه خصوصی دریافت کردم. آیا فرزندانم می توانند بطور رایگان در مدارس کانادا تحصیل کنند؟

اگر در حال تحصیل در کانادا در یک دانشگاه خصوصی یا پرایوت نظیر دانشگاه یورک ویل یا کانادا وست که ارائه دهنده مدارج دانشگاهی, در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا هستند، می باشید، می توانید ابتدا اقدام به اخذ اجازه کار تمام وقت یا Open Work Permit برای همسر و از طریق آن اقدام به دریافت اجازه تحصیل رایگان فرزندان در مدارس دولتی یا پابلیک نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes