شرایط زندگی در شهر تیمینس برای مهاجران چگونه است؟

شرایط زندگی در شهر تیمینس برای مهاجران چگونه است؟

تیمینس (Timmins) که به عنوان شهری با قلب طلایی شناخته می‌شود، در استان انتاریو قرار دارد. این شهر مکان فوق‌العاده‌ای برای زندگی مهاجران محسوب می‌شود. شهر تیمینس یکی از شهر‌های مهم و منتخب برای برنامه آزمایشی مهاجرت شمالی و روستایی (Rural and Northern Immigration Pilot Program) است. این برنامه در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد. در ادامه می‌توانید اطلاعات لازم در مورد زندگی در شهر تیمینس به دست آورید.

شهر تیمینس کجاست؟

این شهر درست در شمال شرقی انتاریو در کنار رود ماتاگامی (Mattagami) قرار دارد. تیمینس چهارمین شهر بزرگ استان انتاریو است و حدود ۴۲ هزار نفر جمعیت دارد.

شرایط زندگی در تیمینس چگونه است؟

شرایط زندگی در این شهر را می‌توان بر اساس عوامل متعددی مورد بررسی قرار داد. مهمترین عوامل عبارتند از:

تحصیلات:

تیمینس دارای چهار هیئت آموزشی مختلف است که خدمات آموزشی را به زبان انگلیسی و فرانسه در اختیار دانشجویان و دانش آموزان قرار می‌دهند. تیمینس فرصت‌های متعددی را در آموزش عالی به متقاضیان ارائه می‌دهد.

اشتغال:

بیشتر اقتصاد تیمینس بر استخراج منابع طبیعی مانند تولید چوب و معادن متمرکز است. صنعت اولیه شهر تیمینس استخراج معادن است اما این صنعت به نیروی کار وسیعی نیاز دارد. در این قسمت می‌توانید اطلاعات کافی در مورد کار کردن در تیمینس به دست بیاورید.

وضعیت سلامتی:

 وقتی به کانادا مهاجرت می‌کنید، باید خود را به یک پزشک خانوادگی معرفی کنید. در برخی مواقع پیدا کردن پزشک خانواده می‌تواند روند دشواری برای شما باشد. برای پیدا کردن پزشک مورد نظرتان باید به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید.  شما همچنین می‌توانید وب‌سایت ارتباط با سلامت (Health Care Connect) را برای پیدا کردن پزشک خانوادگی بررسی کنید.

اسکان و هزینه خانواده

گزینه‌های اسکان متعددی برای مهاجران در شهر تیمینس وجود دارد. یک خانه معمولی با متراژ متوسط در این شهر برابر با ۱۹۹ هزار دلار کانادایی است. برای اطلاع از وضعیت قیمت مسکن در تیمینس اینجا کلیک کنید.

هزینه‌های زندگی در تیمینس

هزینه زندگی یکی از فاکتورهای بسیار مهمی است که باید هنگام مهاجرت به تیمینس در نظر بگیرید. خوشبخاتانه نرخ هزینه های زندگی در مواردی مانند مواد غذای و حمل و نقل در تیمینس نسبت به مراکز شهرهای دیگر، نسبتا پایین‌تر است. در این قسمت می‌توانید اطلاعات کافی در مورد هزینه‌های زندگی در تیمینس به دست بیاورید.

زندگی و فعالیت‌های روزمره در تیمینس

افراد در این شهر زیبا و پر جنب و جوش از طیف وسیعی از فعالیت‌های پر هیجان لذت ببرند.  پارک هالینجر (Hollinger Park) یکی از اصلی ترین اماکن تفریحی در این منطقه است و این پارک دارای چندین زمین ورزشی از جمله پارک بیس بال است. در این زمین، مسابقات لیگ بیس بال مردان تیمینس برگزار می‌شود.

در نزدیکی این شهر حدود ۵۰۰ دریاچه و رودخانه واقع شده است و مردم می‌توانند در آنها وقت خود را صرف قایقرانی یا ماهیگیری در آب کنند. سه زمین گلف در این شهر وجود دارد . افراد همچنین می‌توانند از ماجراجویی، دوچرخه سواری، کوه نوردی و کمپینگ نیز لذت ببرند.

در طول زمستان ، مردم می توانند  وقت خود را به فعالیت‌هایی مثل سوار شدن به اتومبیل برفی‌، اسکی و سورتمه اختصاص دهند. همچنین چندین موزه و گالری هنری محلی از جمله موزه تیمینس نیز در این شهر وجود دارد.

Rate this post
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes