عبیر التل
عبیر التل (Abeer Altal) شریک و مدیر منطقه‌ای خاورمیانه تیم مانا مهاجرت است.

درباره ابیر التل (Abeer Altal)

دفتر ما در خاورمیانه، به متقاضیان کشورهای عربی مشاوره می‌دهد. عبیر التال شریک و مدیر دفتر مانا مهاجرت در منطقه‌ی خاورمیانه است.
عبیر عضو قانونی با مجوز ICCRC(Canadian Society of Immigration Consultants) ماست که بیش از 20 سال در حوزه‌ی مهاجرت به کانادا تجربه دارد. او در تمام مسیرهای مهاجرت به کانادا خبره است و مهارتش را در مهاجرت‌های بیزنسی، اکسپرس انتری، ویزاهای کاری و اسپانسرشیپ‌های خانوادگی نشان داده است.

عبیر همواره در حال سفر از خاورمیانه به کاناداست تا به مراجعین مانا مهاجرت خدمت‌رسانی کند. او در رابطه به مشتریان‌اش به شناخت کامل می‌رسد تا با کیفیت‌ترین و مناسب‌ترین مسیر مهاجرتی را برایشان انتخاب کند و به نتیجه‌ی مطلوب برسد. او همچنین فارغ‌التحصیل دانشگاه لستر است.

تحصیلات و عضویت:
  • مشاور قانونی مهاجرت به کانادا(RCIC)
  • دانش‌آموخته‌ی دانشگاه لستر
  • عضو انجمن مشاوران حرفه‌ای مهاجرت کانادا(CAPIC)

ویدئوهای مربوط

مسیرهای زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارند. کارشناس تیم ما، عبیر التال برخی از محبوب‌ترین برنامه‌های مهاجرت را برای دانشجویان، نیروهای متخصص یا کارآفرینان خاورمیانه و کشورهای عربی توضیح می‌دهد تا زندگی جدیدشان را در کانادا شروع کنند. رویایتان را زندگی کنید.

خاورمیانه

مهاجرت به کانادا از خاورمیانه

چنانچه ساکن کشورهای خاورمیانه یا عربی هستید و قصد مهاجرت به کانادا را دارید، عبیر التال مدیریت خدمات مهاجرتی ما را در این مناطق به عهده دارد؛ و برای یک مهاجرت موفقیت‌آمیز به شما کمک می‌کند.
Rate this page
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes