مانا مهاجرت دفتر تهران

خدمات مؤسسه مهاجرتی در تهران

مانا مهاجرت یک مجموعه بین‌المللی و معتبر است که ارائه انواع خدمات متنوع مهاجرتی را در دستور کار خود دارد. دفتر مانا مهاجرت در تهران، متشکل از برترین مشاوران و وکلای مهاجرتی بوده و متقاضیان می توانند از کاملترین، معتبرترین و باکیفیت ترین خدمات برخوردار شوند.

تفاوتی ندارد که دانشجویید یا نیروی کار متخصص، صاحب یک بیزنس هستید و یا کارآفرین؛ قصد اخذ ویزای توریستی دارید یا به دنبال کسب اقامت دائم هستید، تیم حرفه ای مانا مهاجرت در تهران، متخصص ارائه تمام خدمات مهاجرتی با توجه به شرایط و نیاز شما بوده و در انتخاب بهترین مسیر مهاجرت همراهتان خواهد بود.

مؤسسه مانا مهاجرت در تهران نسبت به داوطلبان متعهد بوده و در تمامی مراحل مهاجرت از ابتدای اپلای تا اخذ ویزا و اقامت در کانادا، اروپا و آمریکا، بهترین خدمات مشاوره‌ای را به طور تضمینی ارائه می دهد.

مهم‌ترین خدمات مهاجرتی که در مؤسسه مانا مهاجرت ارائه می‌شوند، شامل موارد زیر است:

  • مشاوره انتخاب بهترین مسیرهای مهاجرتی متناسب با نیازهای داوطلب
  • معرفی انواع برنامه‌های مهاجرتی کانادا با توجه به شرایط متقاضی
  • اعلام انواع مدارک موردنیاز برای برنامه های مهاجرتی
  • تشکیل پرونده مهاجرتی در اداره مهاجرت
  • پیگیری روند پرونده مهاجرتی متقاضی
  • رفع نقص های احتمالی در روند پرونده مهاجرتی
  • کمک به اخذ پذیرش یا بورسیه تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر جهان
  • دریافت ویزای اروپا و آمریکا(ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، خوداشتغالی و …)
  • اخذ انواع ویزای کانادا (ویزای ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، خوداشتغالی، اسپانسرشیپ، سوپرویزا و …)
  • اخذ اقامت دائم و یا موقت کانادا، اروپا و آمریکا در کوتاهترین زمان ممکن

مشاوره و وکیل مهاجرت در تهران

موفقیت آمیز بودن پرونده مهاجرت آن هم با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان، نیازمند یاری گرفتن از دوره های مشاوره درست و اصولی است.

مشاوران و وکلای مهاجرت باید علاوه بر دارا بودن تجربه و تخصص کافی بر قوانین مهاجرت به اصول ارتباطی و فن بیان نیز اشراف داشته باشند. دارا بودن اخلاق حرفه ای، صداقت، مسئولیت پذیری، قدرت تحلیل شرایط و نیازهای متقاضی برای انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی و … از دیگر ویژگی های لازم برای یک مشاور مهاجرت در تهران است.

تیم مانا مهاجرت در تهران، یک گروه متخصص و حرفه ای متشکل از مشاوران مهاجرتی بین المللی و چند ملیتیاست که با دانش روز و تجارب غنی، بهترین راهکارها را ارائه می دهند. تیم ما توسط گروهی از مدیران متخصص و زبده هدایت و حمایت می‌شود که با تجارب ارزشمند خود، نقش مؤثری در موفقیت های درخشان شرکت ایفا می کنند. مشاوران معتبر مهاجرتی ما چند ملیتی هستند و با تسلط به زبان های مختلف دنیا می توانند به شما کمک کنند تا با اطلاع از بهترین روش های مهاجرتی، به آسانی موفق به اقامت و زندگی در کشور رویایی خود شوید.

از آنجا که قوانین و سیاست‌های مهاجرتی در برترین کشورهای جهان مانند کانادا و کشورهای اروپایی به طور مداوم در حال تغییر است، آگاهی از آخرین بروزرسانی ها در ضوابط و قوانین برای موفقیت در این مسیر الزامی است. دانستن اینکه برای مهاجرت به کانادا و سایر کشورهای پیشرفته باید دقیقاً چه مراحلی را طی کنید، ممکن است تا حدودی مبهم یا پیچیده باشد.

مشاوران قانونی و باتجربه مؤسسه مهاجرتی مانا مهاجرت در تهران به دلیل تسلط کامل بر قوانین مهاجرتی کانادا می‌توانند شما را در مسیر مهاجرت به کانادا، اروپا و آمریکا راهنمایی کرده و از صفر تا صد مسیر همراهتان باشند. وکلای مهاجرتی و مشاوران مانا مهاجرت در تهران خدمات مشاوره‌ای و سایر خدمات مربوط به مهاجرت را به متقاضیان ارائه می‌دهند.

دکتر ایمان مؤیدی، مؤسس مانا مهاجرت و عضو رسمی شورای مشاوران اداره مهاجرت کانادا(RCIC) به عنوان رهبر این گروه، با بیش از دو دهه سابقه موفق در زمینه‌ مهاجرت به کانادا، متخصص ارزیابی، مشاوره و خدمات مربوط به مهاجرت است. با توجه به تجربه بالا و حساسیت ایشان به امور مهاجرت، تمامی اعضای تیم به طور دقیق و بر اساس مهارت های حرفه ای انتخاب شده و باکیفیت ترین مشاوره و خدمات مهاجرت را به متقاضیان محترم ارائه می کنند.

دفاتر مؤسسه مهاجرت در تهران

اخذ ویزا و مهاجرت به بهترین کشورهای جهان، نیازمند کسب اطلاعات دقیق درباره مؤسسه مهاجرتی معتبر است. علاوه بر بررسی قانونی بودن فعالیت مؤسسه مهاجرتی، یکی از مهمترین نشانه هایی که برای اعتماد به فعالیت قانونی مؤسسه مهاجرتی در تهران لازم است تا به آن دقت کنید، دارا بودن دفاتر فیزیکی و فعال است. از این رو برای اطمینان باید به صورت حضوری به  دفاتر و شعب مراجعه کرده و از صحت اطلاعاتی که از طریق وبسایت یا شبکه های مجازی کسب کرده اید، به طور کامل اطمینان کسب کنید و پس از کسب اعتماد کامل برای انتخاب تصمیم بگیرید.

مؤسسه مهاجرتی «مانا مهاجرت» وابسته به هلدینگ بین‌المللی هما بوده و بیش از چند دهه سابقه‌ فعالیت درخشان در اخذ ویزا و اقامت دائمی برترین کشورهای جهان را دارد. مانا مهاجرت دارای دفاتر معتبر در شهرهای بزرگ جهان و ایران همچون؛ تهران و شیراز است. دفتر تهران مانا مهاجرت یکی از برترین شعب مؤسسه بوده و خدمات باکیفیت و تخصصی به متقاضیان ارائه می دهد.

خدمات آنلاین مؤسسه مهاجرت در تهران

این روزها با توسعه تکنولوژی و بویژه با شیوع ویروس کرونا، توجه به ارائه خدمات آنلاین در کسب و کارها بسیار اهمیت دارد و اغلب مردم از خرید، آموزش تا انجام امور کاری و اداری خود را به صورت مجازی دنبال می کنند.

ازاین رو یک مؤسسه مهاجرتی در تهران باید قابلیت ارائه خدمات مشاوره و حقوقی به صورت مجازی و آنلاین را داشته باشد، زیرا با توجه به مشغله افراد، پاندمی کرونا و همچنین مسیرهای دور و پرترافیک، نیاز به خدمات آنلاین بیش از پیش احساس می شود، بنابراین الزام به استفاده از مشاوره های حضوری نسبت به گذشته از محبوبیت کمتری برخوردار است.

اهمیت ارائه خدمات آنلاین مشاوره و… برای یک مؤسسه مهاجرت در تهران لازم بوده و بر این مبنا دفتر مانا مهاجرت در تهران، توجه ویژه ای به خدمات مجازی و غیرحضوری دارد تا مراجعان بدون اتلاف زمان و هزینه با برترین مشاوران مهاجرت به کانادا، اروپا و آمریکا به صورت آنلاین در تماس بوده و به طور تخصصی راهنمایی شوند.

مؤسسه مهاجرتی معتبر در تهران

مهاجرت، امروزه به یکی از موضوعات مورد توجه جوامع، عموماً در آسیای غربی بدل شده است اما انتخاب یک مؤسسه مهاجرتی معتبر کار چندان ساده ای نیست. تعداد زیادی مؤسسه مهاجرتی در تهران مشغول به فعالیت و تبلیغات هستند اما در اینکه این مؤسسات چقدر قانونی عمل کرده و یا چه میزان در ارائه خدمات مهاجرتی تبحر دارند، نیاز به تفکر و بررسی دقیق است.

ریسک اعتماد به مجموعه های غیر حرفه ای بسیار بالا بوده و علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد منجر به اتلاف وقت داوطلبان خواهد شد که با توجه به تغییرات سالیانه قوانین مهاجرتی و امکان سخت تر شدن روند اپلای، قبول این ریسک به هیچ عنوان منطقی به نظر نمی آید.

بر این مبنا دارا بودن مجوزهای قانونی و بین المللی مهمترین شرط برای اعتماد به مؤسسه مهاجرتی است. ما در مانا مهاجرت، مجموعه ای قانونی و برتر در ارائه‌‌ خدمات مهاجرتی با بهره گیری از مشاورین مجر‌ّب بین المللی هستیم.

مانا مهاجرت ارائه‌دهنده‌ تمامی خدمات مهاجرتی بوده و تیم مانا مهاجرت در تهران، بیش از یک دهه سابقه درخشان در اخذ ویزاهای موقت و دائم را دارا است. به طور اختصاصی مشاورین قانونی مهاجرت به کانادا(RCIC) در تیم ما، روند درخواست ویزای کانادا، اروپا و آمریکا را تسهیل کرده و براساس نیازها و شرایط اختصاصی شما بهترین مسیر مهاجرتی را پیشنهاد می‌دهند.

با استفاده از مشاوره‌ و تجربه‌ تیم مانا مهاجرت در تهران، مسیر اخذ شهروندی در بهترین کشورهای جهان برایتان ساده شده و می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، با خیالی آسوده رویایتان را زندگی کنید.

بهترین مؤسسه مهاجرتی در تهران

مهاجرت قانونی و اصولی روشی مطمئن برای ترسیم آینده روشن برای خود و اعضای خانواده است. طی کردن مراحل مهاجرت نیازمند آگاهی و اشراف کامل به ضوابط، قوانین و نیازمندی های برنامه های مهاجرتی کشورها و ایالت مختلف دارد. در کلان شهر بزرگی چون تهران که پایتخت ایران است، یافتن مؤسسه مهاجرتی معتبر که به تمامی جزئیات برنامه ها مهاجرتی اشراف داشته و تا دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز در هر قدم همراهتان باشد، بسیار حائز اهمیت است.

دقت در انتخاب و تحقیق برای پیدا کردن بهترین مؤسسه مهاجرتی در تهران امری ضروری است، بنابراین قبل از اعطای زمام امور مهاجرت و یا عقد هرگونه قرارداد، از صحت عملکرد و قانونی بودن فعالیت مؤسسه اطلاع کسب کنید. برای این منظور با مراجعه به شعبه های مؤسسه مهاجرتی در تهران و سنجش میزان رضایت موکلین قبلی و میزان موفقیت آنها در اخذ ویزا و دریافت اقامت می توانید از انتخاب صحیح نماینده مهاجرت خود اطمینان حاصل کنید. شعبه مانا مهاجرت در تهران، خیالتان را از تمامی این دغدغه ها آسوده کرده و قدم به قدم تا اخذ ویزا و اقامت دائم همراهتان خواهد بود.

یک مؤسسه مهاجرتی خوب در تهران باید علاوه بر تسلط به تمامی برنامه های مهاجرتی، به تمام قوانین حقوقی مهاجرت واقف باشد تا بتواند بهترین مسیر برای اخذ ویزا و اقامت دائمی را برای داوطلبان مهاجرت به کشورهای پیشرفته فراهم نماید.

متقاضیان باید توجه داشته باشند که انتخاب بهترین برنامه مهاجرتی با توجه به شرایط و ویژگی های فردی، نقش بزرگی در کسب موفقیت در این مسیر ایفاء می کند. پس منطقی ترین راه، یافتن نمایندگان قانونی و باتجربه برای دریافت مشاوره های تخصصی است و داوطلبان می بایست با کنکاش و جستجوی دقیق به طور آگاهانه بهترین مؤسسه مهاجرتی و معتبرترین شرکت مهاجرت را انتخاب کنند.

مانا مهاجرت مؤسسه ای مجرب، متخصص در اخذ ویزاهای موقت و دائمی بویژه اخذ اقامت در بهترین کشورهای جهان از جمله کانادا است. مشاوران و وکلای رسمی ما در مانا مهاجرت دارای گواهینامه های قانونی و حرفه ای بوده و دکتر ایمان مویدی، مؤسس مانا مهاجرت، عضو رسمی RCIC کانادا و شورای قانونگذار مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC است. وی مدرک دکترای مدیریت کسب ‌و کار خود را از دانشگاه Kebangsaan مالزی کسب و کرده و با بیش از دو دهه تجربه موفق در زمینه‌ مهاجرت، متخصص ارزیابی، مشاوره و خدمات مربوط به تمامی امور مهاجرتی است.

آدرس دفتر تهران

آدرس : تهران شهرک ، غرب ، بلوار خوردین ، روبروی مرکز خرید رویال ، توحید 4 ، ساختمان ویرا ( پلاک 5 ) ، واحد 502

فرم ارزیابی

مانا مهاجرت یک شرکت قانونی مهاجرتی است که بیش از 15 سال در این زمینه تجربه دارد. لطفا چند دقیقه وقت بگذارید و فرم ارزیابی را تکمیل کنید. به محض تکمیل فرم، مشاوران ما با شما تماس می‌گیرند.

دفتر مهاجرتی تهران

مهاجرت به کانادا

مانا مهاجرت یک شرکت خدمات مهاجرتی با بیشتر از پانزده سال تجربه در ویزاهای بیزنسی، ویزاهای کاری موقت و اخذ اقامت دائم کاناداست. دفتر مرکزی ما در تورنتو واقع شده است و موسس تیم ایمان مویدی و کارشناسان‌اش هر روز در این شرکت مشغول به کار هستند تا مشورت‌های لازم را برای مشتریان ارائه کنند.
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes