استان نوا اسکوشیا برای برطرف کردن نیاز خود به نیروی کار برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوت‌نامه ارسال کرد

نوا اسکوشیا در روز ۴ سپتامبر، اولین قرعه کشی نیروی کار فعال خود را در سه ماه اخیر برگزار کرد. حدودا سه ماه بود که استان نوا اسکوشیا هیچ دعوت‌نامه ای برای متقاضیان اکسپرس انتری ارسال نکرده بود. و حالا در تاریخ ۴ سپتامبر، در این قرعه کشی از ۲۰۴ متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد تا درخواست انتخاب استانی خود را برای اقامت دائم کانادا ارسال کنند.

در برنامه استانی نوا اسکوشیا (NSNP) دولت کانادا می‌تواند با بررسی مجموعه متقاضیان اکسپرس انتری، نیروی کار واجد شرایط را برای این استان انتخاب کند.

برنامه استانی نوا اسکوشیا در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد. از آن زمان تا کنون استان نوا اسکوشیا بخشی از نیروی کار خود را از میان متقاضیان اکسپرس انتری انتخاب کرده است. برخی از عنوان‌های شغلی مورد نظر در استان نوا اسکوشیا عبارتند از: حسابدار، حسابرس مالی، مربی آموزش و پررش و غیره.

مهارت در زبان یکی از شروط اصلی برای متقاضیان اکسپرس انتری بود

جالب است که بدانید متقاضیان فرانسوی زبان یکی از نیرو‌های کار مورد نظر این استان بودند.

در آخرین قرعه‌کشی که در تاریخ ۴ سپتامبر برگزار شد، استان نوا اسکوشیا متقاضیانی را انتخاب کرد که زبان اولشان فرانسه بود و دارای امتیاز ۸ یا بالاتر در ۴ مهارت زبان فرانسه در آزمون زبان CLB بودند.

علاوه بر زبان فرانسه، متقاضیان اکسپرس انتری باید در آزمون CLB، امتیاز ۶ یا بالاتر برای ۴ مهارت زبان انگلیسی، کسب کرده باشند. همچنین داشتن مدرک کارشناسی یا مدرک معتبر دانشگاهی (یا کالج) یکی دیگر از شروط اصلی برای ارسال دعوت‌نامه به متقاضیان بود.

بنا به اظهارات سخنگوی NSNP، در این فرعه کشی هیچ حداقل امتیازی در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) برای متقاضیان اکسپرس انتری در نظر گرفته نشد.

متقاضیانی که در تاریخ ۴ سپتامبر دعوت‌نامه دریافت کردند، باید حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز، درخواست کامل خود را برای NSNP ارسال کنند.

Rate this post
مقالات مرتبط
پاسخ دهید
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes