جزئیات جدیدترین فراخوان استان آلبرتا منتشر شد

استان آلبرتا در آخرین فراخوان خود که در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۹ برگزار شد، برای ۱۳۲ متقاضی در مجموعه اکسپرس انتری فدرال، دعوت‌‌نامه ارسال کرد. این دعوت‌نامه‌‌ها برای متقاضیانی ارسال شدند که در سیستم جامع رتبه‌بندی (Comprehensive Ranking System (CRS) ) توانسته بودند حداقل ۴۰۰ امتیاز کسب کنند.

اکسپرس انتری استان آلبرتا

جریان اکسپرس انتری آلبرتا، این امکان را فراهم می‌کند تا این استان در برنامه انتخاب استانی (AINP) خود، متقاضیان واجد شرایطی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال، پروفایل دارند را انتخاب کند. در سیستم اکسپرس انتری، متقاضیان واجد شرایط در مجموعه‌ای تحت سه برنامه مهاجرتی کلاس اقتصادی، مدیریت می‌شوند. این سه برنامه مهاجرتی عبارتند از:
  • کلاس نیروی کار متخصص فدرال
  • کلاس تجارت حرفه‌ای فدرال
  • رده تجربه کانادایی

انتخاب استانی برای متقاضیان اکسپرس انتری

سیستم جامع رتبه بندی به متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری پروفایل دارند و در انتخاب استانی آلبرتا نیز پذیرفته شوند، ۶۰۰ امتیاز بیشتر می‌دهد. این امتیاز بیشتر به طور قابل توجهی بر شانس متقاضیان برای دریافت دعوت‌نامه و سپس درخواست اقامت دائم در فراخوان‌های بعدی استان آلبرتا تاثیر می‌گذارد. حداقل امتیاز مورد نیاز در این فراخوان، به طور قابل توجهی کمتر از حداقل امتیاز لازم در دور‌های قبلی در سال ۲۰۱۹ بود. تا قبل از این، حداقل امتیاز مورد نیاز در اکسپرس انتری برای دریافت دعوت‌نامه، برابر با ۴۳۸ بود. علاوه بر این داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرما در استان آلبرتا، از شروط اصلی دریافت دعوت‌نامه نیست اما داشتن پیشنهاد شغلی می‌تواند رتبه متقاضیان را در شرایط زیر بهبود بخشد:
  • پیشنهاد شغلی و/یا سابقه کار در استان آلبرتا
  • داشتن مدرک تحصیلی از یکی از مراکز آموزش عالی استان آلبرتا و پیشنهاد شغلی معتبر
  • داشتن اقوام درجه یک (والدین، فرزند یا خواهر و برادر) در استان آلبرتا
با احتساب فراخوان جدیدی که در تاریخ ۵ دسامبر در استان آلبرتا برگزار شد، از آغاز سال ۲۰۱۹ تاکنون، این استان حدود ۶۷۵۲ دعوت به اقدام برای متقاضیان در مجموعه اکسپرس انتری ارسال کرده است.
Rate this post
مقالات مرتبط
پاسخ دهید
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes