دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا جزو بهترین دانشگاه‌های دنیا هستند. فهرست دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا به شما اجازه می‌دهد رنکینگ دانشگاه مورد نظر خود را ببینید و دانشگاه‌ها و کالج‌های موجود در استان مورد علاقه خود را پیدا کنید.
انتخاب رشته و دانشگاه برای تحصیل، از مهم‌ترین چالش‌های متقاضیان تحصیل در کانادا است. بزرگترین مشکل این است که شما با انتخاب‌هایی مواجه هستید که همه آنها خوب به نظر می‌ٰرسند. بنابراین، فقط یک ابزار مقایسه‌ای می‌تواند راهگشا باشد. ابزاری که شاخص‌های مهم موسسات آموزشی را به سادگی پیش روی شما قرار دهد، تا بتوانید با آگاهی کامل یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های زندگی خود را انجام دهید. مانامهاجرت این ابزار را در اختیار شما قرار داده است.
در زیر لیست دانشگاه های کانادا که در کشور ایران مورد تایید وزارت علوم هستند آورده شده است.  اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، دقت کنید که انتخاب دانشگاه و رشته میتواند بسیار تعیین کننده باشد و هدف شما را در اینده تحت تاثیر قرار دهد. اینکه کدام دانشگاه و کدام رشته برای یافتن کار. ما در مانا مهاجرت با آگاهی کامل از شرایط ورود به دانشگاه های کانادا، و شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا، این انتخاب را برای موکلین انجام میدهیم.

نشانه زبان تدریس
EN
زبان انگلیسی
FR
زبان فرانسه
BL
دوزبانه
4.5/5 - (13 امتیاز)