مهاجرت از طریق کارآفرینی

شرایط عمومی مهاجرت از طریق کار آفرینی

در حال حاضر یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و تابعیت کشورهای مختلف, از طریق سرمایه گذاری و  کارآفرینی می باشد و این روش نیز شامل چندین روش مختلف می باشد .

نظیر؛ خرید ملک، ثبت شرکت، خود حمایتی، خرید سهام و کارآفرینی و موارد دیگر . یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی می باشد که متقاضیان می توانند برای اکثر کشورها نظیر کانادا،انگلستان و استرالیا و قیره اقدام نمایند. راه اندازی بیزینس خارجی در کشورهای مختلف قوانین خاص خود را دارد. افرادی که قصد اقدام از طریق سرمایه گذاری را دارند بایستی شاخص های اقتصادی، استاندارد های سرمایه گذاری در هر کشور را بررسی نمایند افرادی که از طریق کارآفرینی قصد اقدام دارند بایستی دارای بیزینس پلن مناسب و ایده ای باشند که برای آن کشور صرفه اقتصادی داشته باشد و ایجاد منفعت نماید. در ادامه قصد داریم در رابطه با الزامات کارافرینی در خارج از کشور و در کشورهای تاپ مطالبی را بیان داریم.

ویزای استارت آپ

داشتن منابع طبیعی فراوان، نیروی کار متخصص و ثبات اقتصادی و سیاسی باعث شده است کانادا به کشوری امن برای سرمایه‌گذاری تبدیل شود. اگر می‌خواهید برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید و از این طریق به همراه خانواده‌تان مهاجرت کنید، برنامه ویزای استارت‌ آپ کانادا مناسب شما است.

برنامه کار مالک/مجری

برای بسیاری از افراد ثروتمند در جهان، کانادا انتخابی منطقی برای شروع کسب و کار یا گسترش کسب و کار فعلی‌شان است. وضعیت اقتصادی مطلوب،‌ فضای پویای کسب و کار، منابع سرشار انرژی و تنوع جمعیتی از جمله عواملی هستند که باعث شده‌اند این کشور به محیطی ایده‌آل برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شود. یکی از جذاب‌ترین برنامه‌ها برای جذب کارآفرینان خارجی، برنامه موسوم به مالک/مجری است.

برنامه سرمایه‌گذاری کبک

روش سرمایه‌گذاری استان کبک، به دلیل آن که در مقایسه با روش‌های مهاجرت تجاری دیگر از سهولت بیشتری برخوردار است، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها بری مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری است.

استاندارد های سرمایه گذاری در بهترین کشورها برای کسب و کار

مهم ترین مسئله برای فردی که قصد سرمایه گذاری دارد علاوه بر کسب سود اقتصادی مناسب، حفظ نمودن دارایی در آن کشور می باشد. اولین شاخص هایی که افراد می توانند با استفاده از آن خطر از دست دادن دارایی را بررسی نمایند نرخ مصادره اموال می باشد. این شاخص بیانگر میزان ریسکی است که دارایی سرمایه گذار خارجی را تحت الشعاع قرار می دهد. عدد این شاخص بین 1 الی 7 تعریف گردیده است که 1 به عنوان کمترین ریسک و 7 به عنوان بیشترین ریسک شناخته می گردد.

سرمایه گذاریدومین شاخص مهم در بررسی استاندارد های سرمایه گذاری کنترل نرخ فساد می باشد که توسط دولت هر کشوری صورت می پذیرد. یقیناً افرادی که قصد راه اندازی بیزینس خارجی در کشوری را دارند به این شاخص توجه ویژه ای دارند چراکه هر چه قدر دولت کشوری فاسد تر باشد رانت و رانت خواری افزایش می یابد و امکان پیشرفت برای سرمایه گذار خارجی وجود ندارد.

مهاجرت از طریق کارآفرینی ، شرایط کارآفرینی در خارج از کشور ، بهترین کشورها برای کارآفرینی ، شرایط کارآفرینی در خارج از کشور ، کارآفرینی انتاریو ، ویزای کارآفرینی استرالیا ، برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا ، الزامات کارآفرینی در خارج از کشور ، راه اندازی بیزینس خارجی و مهاجرت از طریق راه اندازی کسب و کار در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. الزامات کارآفرینی در خارج از کشور چیست؟ مدارک مورد نیاز برای راه اندازی بیزینس خارجی چه می باشد؟ شرایط اخذ اقامت و تابعیت از طریق مهاجرت کارآفرینی چگونه است؟ در مقاله حاضر قصد داریم در رابطه با مهاجرت از طریق راه اندازی کسب و کار  مطالبی را بیان داریم. امیدواریم عزیزانی که قصد راه اندازی بیزینس خارجی را دارند اطلاعات مفیدی را دریافت نمایند. در صورت داشتن پرسشی در مورد شرایط کارآفرینی در خارج از کشور می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی مانا مهاجرت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

کار آفرینی در کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند از طرق گوناگونی مانند اخذ ویزای تحصیلی کانادا ، واجد الشرایط شدن از طریق اسکیل ورکر ، واجدالشرایط شدن از طریق برنامه های کاری ایالت های کانادا مانند آلبرتا، ساسکاچو آن و…، دریافت پیشنهاد شغلی، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی و … به این کشور مهاجرت نمایند.

برنامه کارآفرینی کشور کانادا بر حسب سیستم امتیاز بندی می باشد, که در این امتیازات شرایط خود شخص، مبلغ سرمایه گذاری، بیزینس پلن، استخدام نیروی کار کانادایی و … باعث کسب امتیاز می گردد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی انتاریو

از دیگر برنامه های سرمایه گذاری در کانادا برنامه کارآفرینی انتاریو می باشد. که در این برنامه متقاضیان می توانند در مرکز این استان (تورنتو) و هم در سایر شهرهای, این استان سرمایه گذاری را انجام دهند. متقاضیان کارآفرینی در انتاریو و در شهر تورنتو بایستی 800 هزار دلار سرمایه ( ملک، زمین، طلا، سپرده بانکی و…) به عنوان پشتوانه مالی اثبات نمایند و 600 هزار دلار را سرمایه گذاری نمایند در سایر شهرها حتی در پایتخت کشور کانادا شهر اتاوا بایستی متقاضیان بتوانند 400 هزار دلار پشتوانه مالی اثبات نمایند و 200 هزار دلار را سرمایه گذاری نمایند.

کارآفرینی در استان نیوبرانزویک

یکی دیگر از برنامه های کارآفرینی که در کانادا متقاضیان می توانند اقدام نمایند برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک می باشد. برای این برنامه متقاضیان بایستی دارای 600 هزار دلار پشتوانه مالی باشند که بایستی 300 هزار دلار آن نقد باشد و بتوانند 250 هزار دلار را سرمایه گذاری نمایند و 100 هزار دلار را به عنوان وثیقه به دولت پرداخت می نماید.

شرایط اخذ اقامت و تابعیت از طریق ویزای کارآفرینی

افرادی که از طریق برنامه های کارآفرینی کشور کانادا مهاجرت می نمایند در ابتدا از طریق ویزای کار وارد این کشور شده و یک اقامت 2 ساله دریافت می نمایند و متقاضیان می توانند بعد از یک سال یا یکسال و نیم برای اقامت دائم کانادا درخواست نمایند و اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ نماید. در کارآفرینی نیوبرانزویک افراد از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت می نمایند. در برنامه کارآفرینی استرالیا نیز متقاضیان در ابتدا اقامت 4 سال و سه ماه اخذ می نمایند که پس از آن می توانند با تغییر آن به ساب کلاس 888 اقامت دائم استرالیا را اخذ نمایند.

برای دریافت پاسپورت کانادا بایستی متقاضیان دارای اقامت دائم باشند و طی 5 سال حداقل سه سال را در این کشور زندگی کرده باشند. افرادی که نیز برای پاسپورت استرالیا قصد اقدام دارند بایستی دارای اقامت دائم بوده و طی 4 سال آخر بیشتر از یک سال را در خارج از این کشور نبوده باشند. یادگیری زبان انگلیسی، دانستن قوانین تاریخ کشورها، ادغام گردیدن به جامعه و داشتن تعلق خاطر به عنوان مواردی است که برای دریافت پاسپورت اهمیت دارد همچنین افراد بایستی در آزمون شهروندی قبول شوند.

5/5 - (1 امتیاز)