ویزای استارتاپ کانادا

داشتن منابع طبیعی فراوان، نیروی کار متخصص و ثبات اقتصادی و سیاسی باعث شده است کانادا به کشوری امن برای سرمایه‌گذاری تبدیل شود. اگر می‌خواهید برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید و از این طریق به همراه خانواده‌تان مهاجرت کنید، برنامه ویزای استارت‌ آپ کانادا مناسب شما است.

ویزای استارت‌ آپ کانادا چیست؟

اگر بگوییم ویزای استارت‌آپ کانادا، کامل‌ترین و جذاب‌ترین برنامه مهاجرتی این کشور است اغراق نکرده‌ایم.

چرا که شما و همسر و فرزندانتان می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. آن هم بدون این که نیاز داشته باشید سرمایه زیادی را صرف کنید یا درگیر کسب نمرهٔ بالایی در زبان شوید. از همه مهم‌تر اینکه بعد از ۳ سال اقامت در کانادا، شهروند این کشور می‌شوید. اگر همهٔ اینها برای علاقمندی شما کافی نیست، باید بگوییم که دولت کانادا حتی برای زمان انتظار شما هم پیشنهاد جذابی دارد. شما در زمان انتظار برای دریافت پاسخ از ادارهٔ مهاجرت، می‌توانید ویزای کار موقت بگیرید و به کانادا سفر کنید تا مقدمات اقامت دائم خود را در این کشور فراهم کنید.

همین ابتدای کار لازم است یادآوری کنیم که ویزای استارت‌آپ، نه «ویزا» است و نه ارتباط مستقیمی با «استارت‌آپ» دارد! به طور کلی، ویزا به برنامه‌های مهاجرتی موقت اطلاق می‌شود. در حالی که ویزای استارت‌آپ، یک برنامهٔ مهاجرتی اقامت دائم است. از طرفی، کسب و کاری که بر آن اساس درخواست خود را ارائه می‌کنید لازم نیست حتماً محصول یا خدمات منحصر به فردی را به بازار عرضه کند.
ما در مانا مهاجرت به شما کمک می‌کنیم تا طرح مناسب را پیدا کنید و بر اساس این طرح، پروندهٔ مهاجرتی استارت‌آپ شما را آماده می‌کنیم.

تاریخچه ویزای استارت آپ

برنامه ویزای استارت ‌آپ به صورت طرحی آزمایشی از سال ۲۰۱۳ شروع شد. این طرح بسیاری از صاحبان مشاغل را به کانادا جذب کرد. در حال حاضر، تعداد متقاضیان شرکت در این برنامه هر سال در حال افزایش است. هدف این برنامه جذب کارآفرینان خلاق به کانادا، ادغام آنها در بخش خصوصی (گروه‌های سرمایه گذار، صندوق‌های سرمایه گذاری یا سیستم‌های رشد اقتصادی) و تسهیل در ایجاد مشاغل نوپا در کانادا است.
در سال ۲۰۱۷، این برنامه از طرحی آزمایشی به طرحی دائمی برای کارآفرینانی تبدیل شده که علاقه داشتند به کانادا مهاجرت کنند. از آنجا که اقتصاد کانادا همچنان دوره پایداری از رشد اقتصادی را تجربه می کند، برنامه ویزای استارت ‌آپ راهی عالی برای افراد با استعدادی است که قصد دارند در کانادا کار و زندگی کنند

شرایط دریافت ویزای استارت آپ برای کارآفرینان خارجی

این نوع ویزا برای کارآفرینانی مناسب است که در حال حاضر کسب و کاری دارند که آماده سرمایه‌گذاری است. افرادی که می‌خواهند این نوع ویزا را دریافت کنند باید واجد ۴ شرط اصلی باشند:

 1. کسب و کار واجد شرایط داشته باشند

در کسب و کار واجد شرایط، هر متقاضی مهاجرت، مالک حداقل ۱۰ درصد از سهام شرکت است. به طور کلی ۵ متقاضی می‌توانند به طور همزمان به عنوان مالک درخواست ویزا کنند.

متقاضی همچنین در زمان دریافت، باید به صورت فعال کسب و کار خود را از داخل کانادا مدیریت کند. بخش اصلی فعالیت‌های مربوط به کسب و کار باید داخل کانادا انجام شود.

 1. از یک سازمان منتخب پذیرش بگیرید

قبل از انجام هر اقدامی برای ارسال درخواست ویزای استارت آپ، کارآفرین خارجی باید از یکی از سازمان‌های منتخب اداره توسعه تجارت کانادا پذیرش بگیرد. یعنی یکی از این سازمان‌ها را متقاعد کند که کسب و کار او ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. پس برای شروع، شما باید نامه تاییدی از یکی از سازمان منتخب دریافت کنید که ثابت کند آنها مایل به سرمایه گذاری و پشتیبانی از کسب‌وکار جدید شما هستند. سازمان‌های منتخب به سه دسته تقسیم می‌شوند:

شرکت سرمایه‌گذار نام انگلیسی مبلغ سرمایه‌گذاری (دلار کانادا)
شرکت‌های سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر Venture Capital Funds ۲۰۰,۰۰۰
گروه‌های سرمایه‌گذاری انجل Angel Investor Groups ۷۵,۰۰۰
سازمان‌های توسعه کسب‌ و کارهای جدید Business Incubator ۰
چگونه شروع کنیم
[cq_vc_tabs tabsstyle=”style3″ titlecolor=”#f40000″ titlebg=”#d1d1d1″ titlehoverbg=”#f40000″ rotatetabs=”0″ contaienrwidth=”100%”][cq_vc_tab_item icon_fontawesome=”fas fa-phone” tabtitle=”گام اول”]

با سازمان منتخب مورد نظرتان تماس بگیرید و شرایط آن را بررسی کنید.

[/cq_vc_tab_item][cq_vc_tab_item icon_fontawesome=”fas fa-envelope” tabtitle=”گام دوم”]

سازمان مورد نظرتان را متقاعد کنید که ایده کسب‌ و کار شما ارزش سرمایه‌گذاری و پشتیبانی را دارد. در نهایت، از سازمان نامه پذیرش بگیرید.

[/cq_vc_tab_item][cq_vc_tab_item icon_fontawesome=”fas fa-mail-bulk” tabtitle=”گام سوم”]

زمانی که موفق شدید پذیرش بگیرید، سازمان مورد نظر برای اداره مهاجرت نامه پشتیبانی ارسال می‌کند.

[/cq_vc_tab_item][cq_vc_tab_item icon_fontawesome=”fas fa-calendar” tabtitle=”گام چهارم”]

شما نیز باید نامه پذیرشتان را هنگام ارسال تقاضانامه برای ویزای استارت‌آپ، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنید. نامه پشتیبانی ۶ ماه اعتبار دارد. علاوه بر این، سازمان مورد نظرتان، یک گواهی تعهد را مستقیما برای اداره مهاجرت ارسال می‌کند.

[/cq_vc_tab_item][/cq_vc_tabs]

 1. مهارت کافی در زبان داشته باشید

انگلیسی و فرانسه زبان‌های رسمی کانادا هستند. افرادی که می‌خواهند ویزای استارت آپ بگیرند باید در زبان انگلیسی یا فرانسه مهارت داشته باشند و در یکی از آزمون‌های زبان مورد تایید اداره مهاجرت شرکت کنند و حداقل نمره ۵ را بگیرند. نتیجه آزمون زبان تنها ۲ سال اعتبار دارد. در حال حاضر متقاضیان ویزای استارت‌آپ می‌توانند در آزمون‌های زیر شرکت کنند:

آزمون زبان انگلیسی:

 • آیلتس (آزمون عمومی)
 • CELPIP (آزمون عمومی)

آزمون زبان فرانسه:

 • TEF
 • TCF
 1. شرایط مالی قابل قبولی داشته باشید

متقاضیان ویزای استارت‌آپ باید نشان دهند که می‌توانند هزینه‌های زندگی خود و خانواده‌شان را در کانادا تامین کنند. آنها باید با نشان دادن مدارک لازم، ثابت کنند تمکن مالی کافی برای زندگی در کانادا دارند.

مبلغ (دلار کانادا تعداد اعضای خانواده
۱۲۹۶۰ ۱
۱۶۱۳۵ ۲
۱۹۸۳۶ ۳
۲۴۰۸۳ ۴
۲۷۳۱۵ ۵
۳۰۸۰۶ ۶
۳۴۲۹۹ ۷
۳۴۹۲ به ازای هر نفر بیشتر

چطور برای ویزای استارت آپ کانادا اقدام کنیم؟

اگر به عنوان کارآفرین تمام شرایط بالا را داشتید، باید فرم درخواست خود را از طریق وب‌سایت اداره مهاجرت تکمیل و ارسال کنید. ارسال درخواست شامل سه مرحله اصلی می‌شود:

 • دریافت پکیج درخواست
 • پرداخت هزینه‌ها
 • ارسال درخواست
 1. دریافت پکیج تقاضانامه و آماده کردن مدارک

بعد از اینکه از داشتن تمام شرط‌های بالا مطمئن شدید، برای اولین قدم باید از سایت اداره مهاجرت، پکیج تقاضانامه را دریافت و فرم‌ها و مدارکتان را آماده کنید. شما باید به عنوان متقاضی مدارکی ارائه کنید که نشان دهد تمام چهار شرط اصلی برای دریافت ویزای استارت ‌آپ کانادا را دارید.

علاوه بر این هنگام ارسال تقاضای ویزا باید مدارک تکمیلی نیز ارسال کنید. این مدارک نشان می دهند شما به عنوان متقاضی اصلی و همراهانتان صلاحیت مهاجرت به کانادا را دارید؛ مدارک تکمیلی شامل آزمایش پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه است. با ارائه این مدارک، شما نشان می‌دهید در وضعیت سلامتی قابل قبولی قرار دارید، یا سابقه کیفری ندارید.

همچنین، بعضی از متقاضیان باید اطلاعات بیومتریک نیز ارائه کنند. فراموش نکنید، تمام مدارکی که ارسال می‌کنید باید به زبان انگلیسی یا فرانسه باشند. به این ترتیب، حتما لازم است ترجمه رسمی مدارکتان را به همراه درخواستتان بفرستید.

 1. پرداخت هزینه‌ها

هزینه بررسی تقاضای ویزا و اقامت دائم:

متقاضی مبلغ (دلار کانادا)
تقاضانامه ۱۵۷۵
حق اقامت دائم ۵۰۰
هزینه همراهان مبلغ (دلار کانادا)
همسر ۸۲۵
حق اقامت دائم ۵۰۰
فرزند ۲۲۵

هزینه بیومتریک:

اطلاعات بیومتریک شامل اثرانگشت و عکس دیجیتال می‌شود. پس از اینکه شما هزینه بیومتریک را پرداخت و قبض پرداخت را به همراه درخواست کاملتان ارسال کردید، اداره مهاجرت برای شما تاییدیه‌ای را ارسال می‌کند. در نامه تاییدیه مشخص شده که برای ارائه اطلاعات بیومتریک باید کجا بروید.

هزینه‌های شخصی:

همانطور که قبلا گفتیم، شما باید به همراه درخواست خود، گواهی سلامت، گواهی عدم سوء پیشینه و نتیجه آزمون زبان‌ خود را نیز ارسال کنید. هزینه دریافت گواهی سلامت و گواهی عدم سوء پیشینه را باید خودتان بپردازید. همچنین، یکی از شرایط دریافت ویزای استارت‌آپ داشتن مهارت کافی در زبان است. بنابراین، شما باید هزینه شرکت در آزمون زبان را نیز بپردازید.

 1. ارسال درخواست

شما باید تقاضا و مدارک کاملتان را به دفتر مرکزی اداره مهاجرت در استان نوا اسکوشیا ارسال کنید. بررسی درخواست ویزای استارت آپ کانادا معمولا بین ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان می‌برد. با این حال، متقاضی می‌تواند با دریافت اجازه، قبل از گرفتن ویزای خود، کارش را شروع کند. پس از این که درخواست تایید شد، متقاضی و همراهانش اقامت دائم کانادا می‌گیرند.

قبل از ارسال درخواست حتما مطمئن شوید که:

 • تمام سوالات را در درخواست‌تان پاسخ داده‌اید.
 • درخواست و تمام فرم‌های لازم را امضاء کرده‌اید.
 • همه هزینه‌ها را پرداخت و کپی قبض واریز را ضمیمه درخواست کرده‌اید.
 • تمام مدارک تکمیلی را به همراه درخواستتان ارسال می‌کنید.

از ویزای استارت‌‌آپ تا اقامت دائم کانادا

[cq_vc_timeline][cq_vc_timeline_item timelineicon=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-lightbulb” iconbgstyle=”transparent” iconcolor=”#ff0000″ itembackground=”mediumgray” datecolor=”#f40000″ itemtitle=”ارائه ایده‌ای نو و ارزشمند”]ایده کسب و کار شما باید جدید بوده و ارزش سرمایه‌گذاری داشته باشد. اگر ایده‌ای ندارید، نگران نباشید. مانا مهاجرت بسترهای لازم را برای شما فراهم می‌کند.[/cq_vc_timeline_item][cq_vc_timeline_item timelineicon=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-edit” iconbgstyle=”transparent” iconcolor=”#ff0000″ itembackground=”mediumgray” datecolor=”#f40000″ itemtitle=”تهیه سرمایه لازم”]شما می‌توانید از شرکت‌های منتخب بخواهید اسپانسر کسب و کار شما شوند. در صورتی که نتوانید از یکی از شرکت‌ها پذیرش بگیرید، باید خودتان سرمایه لازم را فراهم کنید.[/cq_vc_timeline_item][cq_vc_timeline_item timelineicon=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-comments-dollar” iconbgstyle=”transparent” iconcolor=”#ff0000″ itembackground=”mediumgray” datecolor=”#f40000″ itemtitle=”آماده‌سازی درخواست”]مشاوران و وکیل مانا مهاجرت، درخواست شما را بدون کوچکترین نقصی آماده می‌کنند.[/cq_vc_timeline_item][cq_vc_timeline_item timelineicon=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-envelope-open” iconbgstyle=”transparent” iconcolor=”#ff0000″ itembackground=”mediumgray” datecolor=”#f40000″ itemtitle=”ارسال تقاضای ویزای استارت آپ برای اداره مهاجرت کانادا”]پس از گذراندن مراحل بالا و آماده کردن تقاضانامه، باید تقاضای خود را برای اداره مهاجرت ارسال کنید.

[/cq_vc_timeline_item][cq_vc_timeline_item timelineicon=”fontawesome” icon_fontawesome=”fas fa-mug-hot” iconbgstyle=”transparent” iconcolor=”#ff0000″ itembackground=”mediumgray” datecolor=”#f40000″ itemtitle=”تایید طرح و دریافت اقامت دائم”]پس از اینکه اداره مهاجرت طرح کسب و کارتان را تایید کرد، روند دریافت اقامت دائم شروع می‌شود. این روند معمولا بین ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان می‌برد.

[/cq_vc_timeline_item][/cq_vc_timeline]

مجوز کار ویزای استارت آپ

همانطور که قبلا هم گفتیم، روند بررسی درخواست اقامت دائم شما، معمولا ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان می‌برد. تا زمان دریافت اقامت دائم، شما می‌توانید با دریافت مجوز کار ویزای استارت آپ، کار خود را در کانادا شروع کنید. مدت اعتبار این نوع مجوز کار یک سال و قابل تمدید است. اما معمولا نیازی به تمدید آن ندارید.

تنها افرادی می‌توانند مجوز کار کوتاه‌مدت برای ویزای استارت آپ دریافت کنند که موفق به دریافت نامه پذیرش و نامه پشتیبانی از یکی از سازمان‌های منتخب شده باشند.

شرایط دریافت مجوز کار ویزای استارت آپ
 • قصد داشته باشید در استانی به غیر از کبک زندگی کنید
 • از یکی از سازمان‌های منتخب نامه تایید و پشتیبانی گرفته باشید، این نامه نشان می‌دهد طرح کسب و کار شما برای کشور کانادا ارزشمند است و یک شرکت سرمایه‌کذار حاضر به سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ شما شده است.
 • توانایی تامین مالی خود و همراهان‌تان را به مدت ۵۲ هفته در کانادا داشته باشید.
 •  ۲۳۰ دلار به ازای هزینه پذیرش کارفرما پرداخت کنید

چرا برنامه ویزای استارت‌ آپ کانادا جذاب است؟

با توجه به تغییرات اخیر در قوانین مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و کسب و کار، افرادی که بیشترین بهره را از ویزای استارت‌آپ کانادا می‌برند، کارآفرینانی هستند که توانایی راه‌اندازی مشاغل نوآورانه‌، پایدار و رقابتی را دارند. کانادا به دلایل مختلفی گزینه جذابی برای راه‌اندازی کسب و کار شما است و برای شما مزایای متعددی را به همراه دارد.

پنج دلیل مهم که باعث شده کارآفرینان ویزای استارت‌آپ را به دیگر برنامه‌های مهاجرتی ترجیح دهند، عبارتند از:

 1. اقامت دائم مستقیم

بدون شک، مزیت اصلی ویزای استارت‌آپ برای کارآفرینان، امکان دریافت اقامت دائم مستقیم است. بر خلاف برنامه‌های مهاجرت معمول، متقاضی در این نوع ویزا نیازی به دریافت ویزای توریستی (ویزای سفر موقت) یا مجوز کار ندارند.

مدت زمان بررسی پرونده اقامت دائم مستقیم، معمولا بسیار کوتاه است. علاوه بر این، شرایط دریافت این ویزا در مقایسه با دیگر برنامه‌های مهاجرت تجاری و سرمایه‌گذاری بسیار آسان‌تر و قابل دستیابی‌‌تر است.

 1. بررسی سریع پرونده مهاجرت

برای گرفتن اقامت دائم کانادا از طریق ویزای استارت‌آپ لازم نیست چند سال منتظر بمانید. به طور متوسط، حداکثر زمان مورد نیاز برای دریافت ویزای استارت‌ آپ ۱۲ تا ۱۶ ماه است.

با توجه به اینکه سایر برنامه‌های مهاجرتی بین ۴۸ تا ۶۰ ماه طول می‌کشند، می‌توان به جرات گفت که استارت‌آپ سریع‌ترین برنامه مهاجرتی در حال حاضر است و به شما این امکان را می‌دهد، هرچه سریع‌تر برای آینده خود و خانواده‌تان در کانادا برنامه‌ریزی کنید.

 1. امکان زندگی در استان‌های مختلف

ویزای استارت‌آپ به شما کمک می‌کند تا زندگی خود را در هر نقطه‌ای از کانادا بسازید. یعنی، تا زمانی که واجد شرایط باشید، دولت کانادا به شما اجازه می‌دهد در هر استانی به غیر از استان کبک، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید.

آیا کسب و کار شما در حوزه تکولوژی است؟ پس استان انتاریو بهترین گزینه برای شما خواهد بود. آیا خانواده شما عاشق طبیعت زیبا و مناظر بکر هستند؟ پس بهتر است استان بریتیش کلمبیا را انتخاب کنید. و اگر به دنبال زندگی در شهرهای کوچک و آرام هستید که هزینه‌های راه‌اندازی کسب و کارتان پایین باشد، می‌توانید استان نوا اسکوشیا را انتخاب کنید.

 1. یک کسب‌ و کار با چندین متقاضی

اگر کسب و کار شما باید توسط چند نفر اداره شود، نگران نباشید. با شرکت در برنامه استارت آپ، به ازای یک کسب  وکار، ۵ متقاضی می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند. تنها شرط آن این است که هر متقاضی حداقل مالک  ۱۰ درصد از سهام شرکت باشد.

 1. تامین بودجه از یک منبع قابل اعتماد

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پس از گرفتن اقامت در کانادا، باید همه بودجه کسب و کار خود را تامین کنند. شروع زندگی در یک کشور جدید می‌تواند به خودی خود، روند استرس‌زایی باشد. دولت کانادا، به کارآفرینانی که برای اقتصاد این کشور مفید باشند ارزش می‌دهد و به آنها برای ادامه کسب و کارشان کمک می‌کند.

به عنوان یک متقاضی، شما این فرصت را دارید که از شرکت‌های مختلفی پشتیبانی بگیرید. همانطور که در بالا گفتیم، شرکت‌های سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر، گرو‌ه‌های سرمایه‌گذاری انجل و سازمان‌های تامین رشد، از افرادی که ایده خوبی برای راه‌اندازی کسب و کار دارند حمایت می‌کنند.

مزایای برنامه استارت آپ

با توجه به آنچه در بالا گفته شد، می‌توان مزایای ویزای استارت‌آپ کانادا را به این شکل خلاصه کرد:

 • این روش راهی سریع برای دریافت اقامت دائم کانادا برای کارآفرینان و کسانی است که ایده خوبی برای راه‌اندازی کسب و کار دارند.
 • به راحتی می‌توانید برای خانواده خود نیز اقامت دائم بگیرید.
 • بر خلاف بسیاری از روش‌های مهاجرتی دیگر، برای واجد شرایط شدن به پیش‌نیاز‌ها و شروط پیچیده‌ای نیاز ندارید.
 • بر خلاف برنامه سرمایه‌گذاری، لازم نیست نشان دهید که در گذر زمان، چگونه سرمایه و دارایی خود را جمع‌آوری کرده‌اید.
 • برای شرکت در این برنامه، به سرمایه زیادی نیاز ندارید.
 • تعداد پذیرش متقاضیان در این برنامه محدود نیست؛ بنابراین، لازم نیست در مورد رقابت با متقاضیان دیگر برای پذیرفته شدن نگران باشید.
 • برنامه ویزای استارت آپ مختص به استان خاصی نیست؛ بنابراین می‌توانید محل راه‌اندازی کسب و کار و محل زندگیتان را انتخاب کنید.
 • بر خلاف بسیاری از برنامه‌های مهاجرتی که به نمره بالایی در آزمون زبان نیاز دارند، با داشتن مهارت متوسط نیز می‌توانید در برنامه ویزای استارت آپ شرکت کنید.
 • این فرصت را پیدا می‌کنید تا ایده نوآورانه خود را در سطح جهانی اجرا کنید.

سوالات رایج درباره ویزای استارت آپ کانادا

من هیچ ایده‌ای برای راه‌اندازی استارت‌آپ ندارم؛ آیا می‌توانم ویزای استارت آپ بگیرم؟

بله، مانامهاجرت با ارائه موقعیت‌های طلایی، بسترهای لازم را برای دریافت ویزای استارت آپ برای شما فراهم می‌کند.

در چه مرحله‌ای از درخواست ویزای استارت‌آپ باید شرکت را تاسیس کرد؟

در این مورد هیچ راهنما یا الزامی وجود ندارد. با این حال‌، برای گرفتن ویزای استار آپ باید در کانادا یک شرکت تاسیس کنید. فرقی ندارد که کسب و کار شما تازه تاسیس باشد یا قصد داشته باشید کسب  وکار قبلی خود را گسترش دهید؛ در هر دو صورت باید در کانادا شرکت تاسیس کنید.

آیا اعضای خانواده متقاضی می‌توانند در کانادا کار و تحصیل کنند؟

اگر ویزای استارت‌اپ بگیرید، همسر یا شریک زندگی شما نیز می‌تواند ویزای کار بدون محدودیت دریافت کند. همچنین فرزندان شما نیز می‌توانند در مدارس دولتی تحصیل کنند.

من یک ایده نوآورانه برای کسب و کار دارم‌؛ چگونه می‌توانم تقاضای ویزای استارت آپ کنم؟

داشتن ایده یا برنامه کسب و کار کافی نیست، اما مطمئناً اولین قدم در مسیر ویزای استارت آپ است. قبل از اینکه بخواهید هر اقدامی برای ویزای استارت آپ بکنید، باید از یکی از سازمان‌های منتخب اداره مهاجرت کانادا پذیرش بگیرید. برای این کار می‌توانید از مانا مهاجرت کمک بگیرید تا در مسیر درست حرکت کنید.

چگونه باید برای استارت‌آپ خود حامی مالی پیدا کنم؟

شما باید از یکی از گروه‌های سرمایه‌گذاری پذیرش بگیرید. برای این کار باید آنها را متقاعد کنید که یک ایده تجاری شما ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. اگر به توافق برسید، سازمان مورد نظر نامه پشتیبانی برای شما ارسال می‌کند. با ارائه این نامه به اداره مهاجرت نشان می‌دهید، یکی از سازمان‌های منتخب آماده حمایت از استارت آپ شما است.

در صورتی که در کسب و کار موفق نشوم، اقامت دائم را از دست می‌دهم؟

خیر، با شکست در کسب و کارتان می‌توانید همچنان در کانادا زندگی کنید.

آیا پس از دریافت اقامت دائم، باید حتما کسب و کار خود را در کانادا راه‌اندازی کنم؟

خیر. در این روش،‌ پس از دریافت اقامت دائم، نیازی به ادامه کسب و کار ندارید.

روند دریافت ویزای استارت آپ چقدر زمان می‌برد؟

دریافت ویزای استارت آپ معمولا بین ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان می‌برد.

آیا بدون کمک مشاور مهاجرتی می‌توانید اقدام کنید؟

کمک گرفتن از یک مشاور باتجربه و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند راحت‌تر پیچیدگی‌های پرونده خود را حل کنید و زودتر به هدف خود برسید. فراموش نکنید، مشاوری که انتخاب می‌کنید باید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا باشد.

برای گرفتن ویزای راه اندازی به چه سطح از مهارت در زبان نیاز دارید؟

برای دریافت ویزای استارت آپ، باید در یکی از آزمون‌های مورد تایید اداره مهاجرت، حداقل نمره ۵ را در چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن) به دست بیاورید. شما باید نتیجه آزمون زبان خود را به همراه درخواستتان برای اداره مهاجرت ارسال کنید.

آیا باید در زمینه رشته تحصیلی‌ خود، کسب‌و‌کار راه اندازی کنم؟

خیر، داشتن پتانسل رشد و موفقیت کسب و کار اهمیت دارد.

دریافت ویزای استارت‌ آپ کانادا با مانامهاجرت

تیم مانامهاجرت به همراه وکلا و کارشناسان حرفه‌ای، پیشنهاد ویژه‌ای برای استارت آپ‌ها، کارآفرینان و افرادی دارد که می‌خواهند کسب و کار خود را در کانادا راه‌اندازی کنند. روند درخواست ویزای استارت آپ و قوانین اداره مهاجرت پیچیده هستند و کارشناسان ما با ارائه مشاوره حرفه‌ای و بر عهده گرفتن روند درخواست، گرفتن ویزای استارت آپ کانادا را تا حد زیادی برای شما ساده می‌کنند. ما به شما در مهاجرت و گرفتن مجوزهای لازم کمک می کنیم. همچنین، کارشناسان مانامهاجرت به شما در تهیه طرح کسب‌ و کار و استراتژی های توسعه کمک خواهند کرد.

4.8/5 - (70 امتیاز)