خدمات

تحصیل در دانشگاه‌های کانادا

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در دانشگاه و کالج، محبوب‌ترین و ساده‌ترین راه برای مهاجرت به کانادا است. شما با یک سال تحصیل می‌توانید به راحتی ویزای کار دریافت کنید و پس از یک سال کار، واجد شرایط دریافت اقامت دائم شوید.

تحصیل در مدارس کانادا

کیفیت بالای آموزشی، هزینه پایین و قرار گرفتن کل اعضای خانواده در مسیر اقامت دائم کانادا از مهم‌ترین مزیت‌های مدارس کانادا برای دانش‌آموزان خارجی است. بر این اساس، یکی از والدین به عنوان همراه دانش‌آموز، به کانادا می آید. والد دیگر با ویزای کار بدون محدودیت به کانادا می‌آید و می‌تواند در هر شغلی مشغول به کار شود.

ویزای توریستی کانادا

در شرایطی که دریافت ویزای شنگن و ویزای توریستی کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان برای ایرانی ها هر روز سخت و سخت تر می شود، کانادا همچنان مقصد مطمئنی برای کسانی است که می خواهند ویزای یک کشور طراز اول را در گذرنامه خود داشته باشند.

مهاجرت به کانادا

در حال حاضر بیش از ۶۰ نوع برنامهٔ مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. اما برنامهٔ مطلوب هر فرد، با توجه به ویژگی‌ها، اهداف و موقعیت خاص او ممکن است با فرد دیگر متفاوت باشد.

نیروی متخصص فدرال

اگر سطح زبان شما عالی است و هنوز میانسال محسوب نمی‌شوید، حتما برنامه نیروی متخصص فدرال بهترین و سریعترین گزینه برای مهاجرت شماست. برنامه نیروی متخصص فدرال با تکیه بر توانایی‌ها و تخصص افراد، اقامت دائم کانادا را برای متقاضیان مهاجرت به این کشور به ارمغان می‌آورد.

ویزای کار مالک/مجری

یکی از جذاب‌ترین برنامه‌ها برای جذب کارآفرینان خارجی، برنامه موسوم به مالک/مجری است. این برنامه مناسب افرادی است که مایل به راه‌اندازی یا خرید کسب و کار در کانادا هستند. هدف این کار جذب ساده و سریع سرمایه‌گذاران و مالکان کسب و کارهای مختلف به کانادا است.

خوداشتغالی هنرمندان

کانادا برای فعالان فرهنگی و هنری فرش قرمز پهن کرده است، چرا که برای این افراد، برنامه ویژه‌ای برای اقامت دائم در نظر گرفته است. اگر در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، به صورت خوداشتغالی مشغول به کار هستید می‌توانید از طریق برنامه خوداشتغالی فدرال به کانادا مهاجرت کنید.

خوداشتغالی ورزشکاران

در صورتی که ورزشکار حرفه‌ای هستید، می‌توانید شرایط خود را در برنامه خوداشتغالی ورزشکاران بسنجید. در این روش به واسطه فعالیت ورزشی خود می‌توانید برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید. بزرگترین مزیت این برنامه این است که به دانش زبان انگلیسی نیاز ندارید.

سرمایه‌گذاری کبک

در روش مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری کبک، شما تنها با ارائه مدارک مالی و سابقه کار، باید نشان دهید که در پنج سال گذشته فعالیت مدیریتی و کار آفرینی در کشور خود داشته‌اید، سرمایه خوبی از این طریق کسب کرده‌اید و امکان سرمایه‌گذاری در کانادا را نیز دارید.

5/5 - (1 امتیاز)