برنامه خوداشتغالی کانادا

برنامه خوداشتغالی کانادا

قبل از بررسی شرایط برنامه مهاجرت خود اشتغالی به کانادا این سوال مطرح میشود ،که منظور از فرد خود اشتغال در سیستم مهاجرت به کانادا چیست؟
فرد خوداشتغال نیروی کار خارجی است که تمام شرایط مهاجرت خوداشتغالی ،که در زیر اشاره شده است، را داشته باشد و علاوه بر همه آنها آفیسر مهاجرت را قانع کند، که توانایی راه اندازی بیزینس شخصی خود را دارد. داشتن سابقه مرتبط و هم چنین تصمیم داشتن ،برای امرار معاش از مسیر خود اشتغالی که در آن تسلط دارید، کلید موفقیت در اخذ اقامت دايم کانادا از طریق خود اشتعالی است.

برنامه افراد خود اشتغال کانادا کسانی را شامل می شود که سابقه ای مرتبط با فعالیت های ورزشی، فرهنگی و هنری دارند. متقاضیان باید قصد و توانایی ایجاد کسب و کاری را داشته باشند که حداقل برای خود آن ها اشتغال ایجاد کند. همچنین، متقاضیان باید همکاری قابل توجهی در فعالیت های فرهنگی ، هنری یا ورزشی داشته باشند.

خوداشتغالی هنرمندان

کانادا برای فعالان فرهنگی و هنری فرش قرمز پهن کرده است، چرا که برای این افراد، برنامه ویژه‌ای برای اقامت دائم در نظر گرفته است. اگر در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، به صورت خوداشتغالی مشغول به کار هستید می‌توانید از طریق برنامه خوداشتغالی فدرال به کانادا مهاجرت کنید.

خوداشتغالی ورزشکاران

در صورتی که ورزشکار حرفه‌ای هستید، می‌توانید شرایط خود را در برنامه خوداشتغالی ورزشکاران بسنجید. در این روش به واسطه فعالیت ورزشی خود می‌توانید برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید. بزرگترین مزیت این برنامه این است که به دانش زبان انگلیسی نیاز ندارید.

خوداشتغالی کشاورزان

برنامه خوداشتغالی کشاورزان یا مزرعه‌داران فعلا متوقف شده است. برخی از استان‌های کانادا برنامه‌های مشابهی را ارائه می‌کنند.

Rate this page