سرمایه‌گذاری کبک


روش سرمایه‌گذاری استان کبک، به دلیل آن که در مقایسه با روش‌های مهاجرت تجاری دیگر از سهولت بیشتری برخوردار است، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها بری مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری است.

زندگی و سرمایه‌گذاری در کانادا به دلیل اقتصاد رو به رشد، فضای پویای کسب و کار، منابع سرشار انرژی و تنوع جمعیتی، محبوبیت ویژه‌ای در بین ثروتمندان دنیا دارد. دولت کانادا نیز با آگاهی از این موضوع، با توجه به شرایط افراد، روش‌های مختلفی را برای سرمایه‌گذاری در کانادا در نظر گرفته است.

شاید تصور کنید که مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان غیرممکن است. اما قوانین در روش سرمایه‌گذاری کبک کمی متفاوت و ساده‌تر است.

در روش مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری کبک، شما تنها با ارائه مدارک مالی و سابقه کار، باید نشان دهید که در پنج سال گذشته فعالیت مدیریتی و کار آفرینی در کشور خود داشته‌اید، سرمایه خوبی از این طریق کسب کرده‌اید و امکان سرمایه‌گذاری در کانادا را نیز دارید.

نکته جالب توجه در خصوص سرمایه‌گذاری در کبک این است که حتی تعهدی در خصوص فعالیت کاری برای بعد از ورود به کانادا وجود ندارد. این در حالی‌ است که سایر روش‌های مهاجرتی تجاری، الزام فعالیت، کارآفرینی و یا حداقل اجرای طرح کسب و کار ارائه شده را دارند.

بنابراین، تفاوت عمده این روش با سایر روش‌های تجاری و سرمایه‌گذاری کانادا، در سهولت دریافت آن است. کافی است مدارک مربوط به میزان دارایی،‌ سابقه مدیریت و کارآفرینی خود را ارائه کنید. سپس با دادن مبلغ درخواست شده توسط دولت کبک، سرمایه‌ گذاری را به دولت کانادا بسپارید و اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده‌تان به دست آورید.

بعد از خواندن این جمله بسیار تعجب می‌کنید اما باید بدانید که بعد از گذشت پنج سال، سرمایه شما به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود. سرمایه خود را به مدت ۵ سال به دولت کانادا قرض بدهید و در عوض اقامت دائم کانادا را به دست آورید.

4.9/5 - (59 امتیاز)