آخرین به روز رسانی در 9 مه 2022

درباره مانا مهاجرت

رویایت را زندگی کن

مانا مهاجرت یک شرکت مهاجرتی کانادایی با خدمات کامل است که بیش از پانزده سال تجربه موفق در زمینه دریافت ویزاهای موقت و دائم دارد. تیم ما از همراهی مشاوران مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) بهره مند بوده و از این تخصص برای آسان سازی روند صدور ویزا متناسب با شرایط و نیازهای فردی هر متقاضی استفاده می کند. توصیه ما به مهاجران، تلاش برای کسب اقامت دائم کانادا است تا رویای خود را زندگی کنند. کارشناسان ما در حین گذراندن مراحل مهاجرت با توجه به نیازهای فردی متقاضی، مستقیماً بهترین راه حل ها را ارائه دهند. ما در مانا مهاجرت، یک تیم داخلی چندزبانه متشکل از وکلا و مشاوران خبره مهاجرت، مشاوران حرفه ای کسب و کار و کارشناسان آموزشی مستقر در خاورمیانه، هند و کانادا هستیم که تجربه، دانش و برتری مان را با گواهینامه های بین المللی اثبات می کنیم. تیم ما متعهد است که بهترین مسیر مهاجرت را برای هر نامزد ارائه و درخواست ها را با موفقیت ارسال کند؛ همچنین توجه به تکمیل مدارک و اسناد، مهلت‌های زمانی در ارسال مستندات و … فرآیند صدور ویزا را آسان‌، سریع‌ و موفق‌آمیز می کند. هر یک از مشاوران RCIC، مسائل مهاجرت داوطلبان را به صورت اخلاقی و حرفه ای انجام داده و نکات کلیدی در روند هر پرونده را با داوطلب مطرح و توضیح می دهد.

تاریخچه مانا مهاجرت

مانا مهاجرت شرکت برگزیده مهاجرتی با بیش از 15 سال سابقه در امور مهاجرت به کانادا بوده که متشکل از مشاوران معتبر و متخصص در رده های تجاری، اقتصادی و خانوادگی است. ما در مانا مهاجرت، نماینده و مشاور شما در مسیر مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا برای ترسیم آینده ای زیبا هستیم. ما ارائه کننده تمام راه حل های موردنیاز یک مهاجر در مسیر اخذ اقامت هستیم. گروه هما تمامی راه حل های مورد نیاز یک مهاجر را برای ورود به کانادا و اخذ اقامت دائم ارائه می دهد. این مجموعه یکی از شرکت های مهاجرتی پیشرو در بازار ایران از سال 1980 میلادی بوده که جریان دریافت ویزای کانادا را تسهیل و تمامی خدمات مورد نیاز برای هر فرآیند را به متقاضیان ارائه می کند.

بررسی اجمالی

گروه هما، ارائه دهنده راه حل های مورد نیاز مهاجران برای ورود به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور است. این مجموعه از سال 1983، یک شرکت پیشرو در امر مهاجرت بوده که با عرضه خدمات مورد نیاز در فرآیند اخذ ویزا، روند اقامت در کانادا را آسان تر می کند. مانا سفر، با تبدیل شدن کانادا به مقصدی محبوب برای تجار و بازرگانان، دانشجویان، کارآفرینان و سرمایه گذاران، پس از کسب موفقیت های متعدد خدمات خود را به عنوان یک شرکت مهاجرتی در سراسر جهان با راه اندازی شش شرکت در سه کشور مختلف گسترش داد. گروه هما متشکل از شرکت های زیر مجموعه شامل مانا سفر، آژانس مسافرتی و خدماتی برتر و برنده جوایز بین المللی؛ مانا مهاجرت، شرکت فعال در حوزه مهاجرتی؛ بازرگانی هما، شرکت کشتیرانی مستقر در کانادا؛ Solutsy، بستر راه اندازی کسب و کار کارآفرینان؛ آکادمی آکسفورد، ارائه دهنده آموزش جامع آنلاین و مانا جابز، آژانس استخدام و کاریابی است. تمامی شرکت‌های گروه هما به دنبال ایجاد یک محیط کسب و کاری با رویکرد تعالی، برابری و رقابت بوده و متعهد به ارائه خدمات با کیفیت برای یاری رساندن به مشتریان خود هستند تا تجربه زندگی جدید در یک کشور خارجی را دلچسب کنند. چشم انداز ما در این مجموعه، تثبیت جایگاه گروه هما در بازارهای اصلی و هدف بوده تا برند خود را به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و مسافرتی به طور مستقیم نهادینه کنیم و به مشتریان خود کمک کنیم تا «رویای خود را زندگی کنند».

Top Immigration in Canada

مانا مهاجرت مؤسسه معتبری است که چندین دهه در عرصه مهاجرت به کانادا فعالیت داشته و با دارا بودن کارشناسان زبده و ارتباط مستقیم و گام به گام با متقاضیان دریافت ویزا، بهترین راه حل ها را برای اخذ اقامت کانادا ارائه می دهد. ما در مانا مهاجرت به بیش از صد متقاضی اقامت توسط برنامه‌های تجاری، برنامه‌های موقت، برنامه‌های مطالعاتی و برنامه‌های کاری همچون اکسپرس اینتری، برنامه نامزد استانی(PNP)، استارتاپ ویزا، مالک مجری(OOWP)، انتقال درون شرکتی ICT، برنامه مهاجرتی آتلانتیک، برنامه های مراقبت و نگهداری، مجوزهای کار LMIA، مجوز کار و مجوزهای تحصیلی، برای کسب ویزا یاری رسانده ایم .تیم ما در مانا مهاجرت، کاملاً متعهد است که بهترین مسیر مهاجرتی را برای هر نامزد ارائه داده و درخواست‌ها را با موفقیت ارسال کند، با مراقبت از کلیه مدارک، ارسال‌ها و ضرب‌الاجل‌ها، فرآیند را آسان‌تر، سریع‌تر و موفق‌تر کند. هر مشاور مسائل مهاجرت را به صورت اخلاقی و حرفه ای انجام می دهد و می تواند همه چیز را در مورد روند شما توضیح دهد. تیم ما متعهد است که بهترین مسیر مهاجرت را برای هر نامزد ارائه و درخواست ها را با موفقیت ارسال کند؛ همچنین توجه به تکمیل مدارک و اسناد، مهلت‌های زمانی در ارسال مستندات و … فرآیند صدور ویزا را آسان‌، سریع‌ و موفق‌آمیز می کند. هر یک از مشاوران RCIC، مسائل مهاجرت داوطلبان را به صورت اخلاقی و حرفه ای انجام داده و نکات کلیدی در روند هر پرونده را با داوطلب مطرح و توضیح می دهد.

Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes