آخرین به روز رسانی در 12 مه 2021

درباره هلدینگ هما

Since 1983

گروه هما با بیش از 30 سال تجربه، راه حل های مهاجرتی و تجاری را به همراه سرویس های تکمیلی ارائه داده و در این مسیر به هزاران نفر برای ایجاد کسب و کار، تحصیل و مهاجرت به کانادا یاری می رساند.

این شرکت از تاریخ رسمی تأسیس(سال 1983)، خدمات خود را از طریق شش مجموعه زیر گسترش داده است:

مانا سفر: یک آژانس مسافرتی با خدمات کامل و برنده جوایز متعدد از دولت کانادا

مانا مهاجرت (manaImmigration): شرکت مهاجرتی کانادا

Solutsy: بستر راه اندازی کسب و کار کارآفرینان

آکادمی آکسفورد: ارائه دهنده آموزش جامع آنلاین

مانا جابز: بستر استخدام برای کارفرمایان و نامزدها

گروه هما یک مجموعه مهاجرتی شناخته شده و پیشرو، با رویکرد تسهیلگری در روند دریافت ویزا و ارائه خدمات با کیفیت برای کارآفرینان، سرمایه گذاران و دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کانادا است.

در حال حاضر، دفاتر هما در خاورمیانه، هند و کانادا دایر بوده، و تمامی شعبات با در اختیار گذاشتن دانش و تجربۀ کادر مجرب خود، برای مهاجرت موفقیت آمیز  متقاضیان و کسب اقامت کانادا تلاش می کند.

ایمان مویدی، مدیرعامل و مؤسس گروه هما، یک کارآفرین، محصل و مربی موفق در امر مهاجرت و گردشگری بوده که به بیش از 100 هزار داوطلب و موکل خود برای اقامت و مهاجرت به کانادا یاری می رساند.

ایمان مویدی در طول سال های فعالیت خود در این عرصه، برندۀ جوایز متعددی شده که یکی از مهمترین آنها، جایزه COO Recognition SME برای رهبری سریعترین شرکت متوسط ​​در حال رشد در سال 2015 بود.

بررسی اجمالی

گروه هما تمامی راه حل های مورد نیاز یک مهاجر برای ورود به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور را ارائه می کند. گروه هما از سال 1983، به عنوان یک شرکت مهاجرتی پیشرو شناخته شده که با ارائه خدمات لازم در برنامه های مهاجرتی فرآیند اخذ ویزا را برای داوطلبان آسان تر می کند. مانا سفر، اولین شرکت گروه هما بود که به داوطلبان برای تحقق رویای سفر به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور یاری رساند. مانا سفر، با تبدیل شدن کانادا به مقصدی محبوب برای تجار و بازرگانان، دانشجویان، کارآفرینان و سرمایه گذاران، پس از کسب موفقیت های متعدد خدمات خود را به عنوان یک شرکت مهاجرتی در سراسر جهان با راه اندازی شش شرکت در سه کشور مختلف گسترش داد. گروه هما متشکل از شرکت های زیر مجموعه شامل مانا سفر، آژانس مسافرتی و خدماتی برتر و برنده جوایز بین المللی؛ مانا مهاجرت، شرکت فعال در حوزه مهاجرتی؛ بازرگانی هما، شرکت کشتیرانی مستقر در کانادا؛ Solutsy، بستر راه اندازی کسب و کار کارآفرینان؛ آکادمی آکسفورد، ارائه دهنده آموزش جامع آنلاین و مانا جابز، آژانس استخدام و کاریابی است. تمامی شرکت‌های گروه هما به دنبال ایجاد یک محیط کسب و کاری با رویکرد تعالی، برابری و رقابت بوده و متعهد به ارائه خدمات با کیفیت برای یاری رساندن به مشتریان خود هستند تا تجربه زندگی جدید در یک کشور خارجی را دلچسب کنند. چشم انداز ما در این مجموعه، تثبیت جایگاه گروه هما در بازارهای اصلی و هدف بوده تا برند خود را به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و مسافرتی به طور مستقیم نهادینه کنیم و به مشتریان خود کمک کنیم تا «رویای خود را زندگی کنند».

Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes