Homa Group

Live Your Dreams

Homa Group is full-service immigration and business solution with more than 30 years of experience helping thousands of people immigrating to Canada.

درباره گروه هما

گروه هما با بیش از 30 سال تجربه، راه حل های مهاجرتی و تجاری را به همراه سرویس های تکمیلی ارائه داده و در این مسیر به هزاران نفر برای ایجاد کسب و کار، تحصیل و مهاجرت به کانادا یاری می رساند. این شرکت از تاریخ رسمی تأسیس(سال 1983)، خدمات خود را از طریق شش مجموعه زیر گسترش داده است:

تاریخچه مانا مهاجرت

مانا مهاجرت شرکت برگزیده مهاجرتی با بیش از 30 سال سابقه در امور مهاجرت به کانادا بوده که متشکل از مشاوران معتبر و متخصص در رده های تجاری، اقتصادی و خانوادگی است. ما در مانا مهاجرت، نماینده و مشاور شما در مسیر مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا برای ترسیم آینده ای زیبا هستیم.

مانا جابز

مانا جابز یک آژانس استخدام است که هم به کارفرمایان و هم برای داوطلبان کمک می کند تا بهترین راه حل شغلی را در کانادا پیدا کنند. در پلتفرم ما، نامزدها رزومه کامل خود را برای مشاغل با NOC 0، A، B و C آپلود می‌کنند و شرکت‌ها می‌توانند مناسب‌ترین نامزد خود را متناسب با موقعیت انتخاب کنند.

آکادمی آکسفورد

آکادمی آکسفورد یک ارائه دهنده آموزش آنلاین است که دوره هایی را تقریبا در هر موضوعی با تمرکز بر مدیریت پروژه، بازاریابی، تجارت و آیلتس ارائه می دهد. سیستم 100% مجازی ما به دانش آموزان اجازه می دهد تا با همکلاسی های خود معاشرت کنند، سخنرانی ها را تماشا کنند و در بحث شرکت کنند و در حین یادگیری و کسب مهارت های مورد نیاز خود، شرکت کنند.

گروه Solutsy

Group Solutsy یک راه حل ثبت کسب و کار، برندسازی و بازاریابی برای کارآفرینان خارجی در کانادا است. Solutsy به سرمایه‌گذاران با بسته راه‌اندازی و چشم‌انداز تجاری خود کمک می‌کند تا حضوری منحصربه‌فرد در بازار داشته باشند و توسط هدف خود شهرت داشته باشند.

Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes