فرصت‌های مناطق مختلف انتاریو برای مهاجران

فرصت‌های مناطق مختلف انتاریو برای مهاجران
بیشتر مهاجران علاقه دارند در شهرهای بزرگ کانادا زندگی کنند مانند زندگی در انتاریو و به همین دلیل بسیاری از جوامع و مناطق کوچک‌تر از پدیده مهاجرت بی‌بهره ‌می‌مانند. برای رفع این مسئله جوامع کوچکتر کانادا سعی می‌کنند با ارائه خدمات ویژه، مهاجران را جذب کنند. این جوامع با ارائه ایده‌ها و فرصت‌های طلایی به دنبال این ‌هستند که به تازه‌واردان برای موفق شدن کمک کنند.
  1. گوئلف (Guelf)

جیم استیل (Jim Estill)، مدیر عامل دنبی کانادا (Danby Canada) در گوئلف، اخیرا حمایت مالی قابل توجهی را به ۵۰ خانواده سوری هدیه کرده است. او همچنین، اقداماتی برای کمک به اسکان این خانواده‌ها انجام داده است. دنبی همچنین، دوره‌های آموزشی ۹۰ روزه برگزار می‌کند و هدف آن آسان‌تر کردن ورود مهاجران به کانادا است. به علاوه، این سازمان خدماتی برای آموزش زبان و یادگیری مهارت برای مهاجران در نظر گرفته است.
  1. نورث بی (North Bay)

نورث بی یکی دیگر از مناطقی است که با ارائه فرصت‌های خوب به دنبال جذب مهاجران است. مهاجران تازه‌وارد می‌توانند از وام شغلی تا حداکثر ۵۰۰۰ دلار بهره‌مند شوند. دوره بازپرداخت این وام ۳ سال و سود آن ۷ درصد است. همچنین این منطقه با راه‌اندازی طرح آزمایشی مهاجرت روستایی شمالی، می‌تواند مقصدی با فرصت‌های فراوان برای مهاجران محسوب شود.
  1. اتاوا (Ottawa)

مرکز بهداشت و درمان اتاوا خدمات ویژه‌ای را به مهاجران تازه‌وارد ارائه می‌کند. این مرکز با ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی و همچنین خدمات درمانی اولیه، در تلاش برای بهبود سطح زندگی مهاجران است.
  1. پیل ریجن (Peel Region)

پیل ریجن برای تازه‌واردان منطقه خود انجمنی توسعه داده است تا به مهاجران بیکار کمک کند کار پیدا کنند. این انجمن همچنین به افرادی که در حال حاضر در مشاغل خارج از حوزه آموزش و تخصص خود مشغول به کار هستند کمک می‌کند تا در زمینه حرفه‌ خود مشغول به کار شوند.
  1. پیتربورو (Peterborough)

در منطقه پیتربورو، در سال ۲۰۱۶ مرکزی برای آموزش مهاجران تازه‌وارد تاسیس شد. هدف این مرکز آموزش زبان انگلیسی و آموزش مهارت‌های تخصصی به زنان است. این مرکز هم اکنون فرصت‌های آموزش کوتاه‌مدتی را نیز در زمینه مدیریت غذا و ایمنی آشپزخانه ارائه می‌کند.
  1. تاندر بی (Thunder Bay)

منطقه تاندر بی نیز بخشی از طرح آزمایشی مهاجرت روستایی و شمالی است. علاوه بر این، این منطقه همانند موتور جستویی مهاجران را به کارفرمایان شمال شرق استان انتاریو معرفی می‌کند. انجمن چند فرهنگی تاندر بی، به دنبال جذب مهاجران است. به همین دلیل، با ارائه پشتیبانی و تسهیلات ویژه، به کارفرمایان کمک می‌کند تا نیروی کار خارجی استخدام کنند.
  1. وینزِر (Windsor)

منطقه وینزِر، از طریق برنامه مشارکت «WE Value» تعدادی ابزار آنلاین ایجاد کرده است تا به مهاجران ارائه دهندگان خدمات محلی را معرفی کند. این منطقه همچنین طرحی برای ادغام مهاجران ارائه کرده و به آنها کمک کند در این منطقه به موفقیت برسند و زندگی بهتری در کانادا داشته باشند.

زندگی در انتاریو

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes