استان نوا اسکوشیا به متقاضیانی که در حرفه‌ی نجاری تخصص دارند، دعوت‌نامه ارسال کرد

استان نوا اسکوشیا دومین قرعه کشی خود را در ماه سپتامبر از طریق جریان اولویت بازار کار برگزار کرد. در این دور قرعه کشی، هدف استان نوا اسکوشیا ارسال دعوت‌نامه به متقاضیان واجد شرایطی بود که در حرفه نجاری سر رشته داشتند.

مهمترین شرط دعوت متقاضیان این دوره از قرعه کشی،‌ داشتن پروفایل در سیستم اکسپرس انتری فدرال و همین طور داشتن تجربه و مهارت در حرفه نجاری است. این امر به متقاضیان فرصتی می‌دهد تا بتوانند از این طریق درخواست اقامت دائم خود را نیز ارائه کنند.

بر اساس قوانین جریان اولویت بازار کار ، استان نوا اسکوشیا اجازه دارد تا در مجموعه اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شرایط باشد. متقاضیان باید دارای مهارت و سابقه کار در مشاغلی باشند که این استان به آنها نیاز دارد.

شرایط دریافت دعوت‌‌نامه از طریق جریان اولویت بازار کار

متقاضیان منتخب ملزم به ارائه نامه از طرف کارفرمای خود هستند تا ثابت کنند که در شغل نجاری دارای سابقه کاری و مهارت کافی هستند.

متقاضیانی که برای خود کسب و کار خصوصی دارند نیز می‌توانند از طریق ارائه مدارک مربوط به مشتریان خود، خدمات ارائه شده و جزئیات پرداخت، سابقه و مهارت خود را در این رشته شغلی ثابت کنند.

متقاضیان برگزیده همچنین باید در هر چهار مهارت اصلی  زبان انگلیسی یا فرانسوی بر اساس شاخص زبان کانادایی (CLB) نمره ۵ یا بالاتر را کسب کنند.

علاوه بر این ، آنها باید سرمایه کافی برای استقرار خود و خانواده شان در نوا اسکوشیا داشته باشند و بتوانند هزینه‌های مهاجرت و سفرشان را پرداخت کنند.

جریان اولویت های بازار کار در آگوست سال ۲۰۱۸ شروع شد و از طریق آن استان‌های مختلف برای رفع نیازشان به نیروی کار متخصص، دعوت‌نامه ارسال کردند.

متقاضیانی که در تاریخ ۲۰ سپتامبر دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند، ۳۰ روز فرصت دارند تا در انتخاب استانی شرکت کنند.

افرادی که در انتخاب استانی قبول شود از سیستم جامع رتبه‌ بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می‌کنند که به طور قابل توجهی بر شانس آنها برای دریافت دعوت‌نامه اقامت دائم، اثر گذار خواهد بود.

Rate this post
مقالات مرتبط
Notifications Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes