نیروی متخصص فدرال

اگر سطح زبان شما عالی است و هنوز میانسال محسوب نمی‌شوید، حتما برنامه نیروی متخصص فدرال بهترین و سریعترین گزینه برای مهاجرت شماست. برنامه نیروی متخصص فدرال با تکیه بر توانایی‌ها و تخصص افراد، اقامت دائم کانادا را برای متقاضیان مهاجرت به این کشور به ارمغان می‌آورد.

خوداشتغالی هنرمندان

کانادا برای فعالان فرهنگی و هنری فرش قرمز پهن کرده است، چرا که برای این افراد، برنامه ویژه‌ای برای اقامت دائم در نظر گرفته است. اگر در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، به صورت خوداشتغالی مشغول به کار هستید می‌توانید از طریق برنامه خوداشتغالی فدرال به کانادا مهاجرت کنید.

خوداشتغالی ورزشکاران

در صورتی که ورزشکار حرفه‌ای هستید، می‌توانید شرایط خود را در برنامه خوداشتغالی ورزشکاران بسنجید. در این روش به واسطه فعالیت ورزشی خود می‌توانید برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید. بزرگترین مزیت این برنامه این است که به دانش زبان انگلیسی نیاز ندارید.

سرمایه‌گذاری کبک

در روش مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری کبک، شما تنها با ارائه مدارک مالی و سابقه کار، باید نشان دهید که در پنج سال گذشته فعالیت مدیریتی و کار آفرینی در کشور خود داشته‌اید، سرمایه خوبی از این طریق کسب کرده‌اید و امکان سرمایه‌گذاری در کانادا را نیز دارید.

1.5/5 - (2 امتیاز)