برنامه‌های اقامت موقت کانادا

تحصیل در دانشگاه‌های کانادا

اگر به تحصیل در کانادا فکر می‌کنید،و اقامت موقت کانادا تنها نیستید. حدود نیم میلیون دانش‌آموز و دانشجوی خارجی از سراسر دنیا، این کشور پهناور و پیشرفته را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند. نظام مدرن آموزشی، دانشگاه‌های معتبر، تنوع فرهنگی و بازار کار داغ، باعث شده‌اند تا بسیاری از مردم در سراسر جهان به دنبال دریافت ویزای تحصیلی کانادا باشند.

تحصیل در مدارس کانادا

اگر دوست دارید فرزندانتان در بهترین مدارس دنیا تحصیل کنند، باید بدانید که مدارس کانادا با بهترین معلمان، محیط آموزشی ارزشمند، ایمن و دلسوزانه را برای کودک شما فراهم می‌کنند. اما اگر قصد دارید که فرزندتان را تنها به کانادا بفرستید، توجه داشته باشید که کودکان زیر ۱۸ سال برای تحصیل در کانادا به اجازه سرپرست خود نیاز دارند.

کمپ تابستانی کانادا

کانادا کشوری متنوع و گسترده است و با فراهم کردن کمپ‌های تابستانی به کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۷ سال فرصت طلایی برای یادگیری انواع مهارت‌های را می دهد. کانادا با داشتن شهرهای زیبا، حومه بی نظیر و حیات وحش، مقصد مناسبی برای دوستداران کمپ تابستانی است و مناسب برای اقامت موقت کانادا

ویزای توریستی کانادا

کانادا هر ساله میزبان بیش از ۳۵ میلیون گردشگر از نقاط مختلف جهان است. برای کشوری که جمعیتش حدود ۳۸ میلیون نفر است، این رقم، عدد قابل ملاحظه ای است

راهنمای گام به گام ویزای توریستی

ارائه درخواست ویزای توریستی کار پیچیده‌ای نیست اما جزئیاتی دارد که غفلت از آنها باعث می‌شود پرونده شما رد شود. از طرفی ممکن است باعث شود که درخواست مهاجرت شما در سالهای آینده هم تحت تاثیر مدارک ویزای توریستی شما قرار بگیرد.

کمپ تابستانی کانادا

کانادا کشوری متنوع و گسترده است و با فراهم کردن کمپ‌های تابستانی به کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۷ سال فرصت طلایی برای یادگیری انواع مهارت‌های را می دهد. کانادا با داشتن شهرهای زیبا، حومه بی نظیر و حیات وحش، مقصد مناسبی برای دوستداران کمپ تابستانی است.

Rate this page