برنامه‌های اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا

برای اینکه اقامت دائم کانادا را بگیرید لازم است به یک سری نکات مهم و تخصصی توجه نمایید تا در بحث اقامت خود دچار مشکل نشوید.
کانادا کشوری وسیع است که در قسمت شمالی قاره آمریکا قرار گرفته. مساحت این کشور در حدود 9٫98میلیون متر مربع است که این کشور را در زمره‌ی چهارمین کشور پهناور دنیا قرار داده است. جالب است بدانید مرز زمینی کانادا و آمریکا طولانی ترین مرز مشترک بین دو کشور در جهان است. هم اکنون جمعیت ساکن در این کشور پهناور در حدود 35 میلیون نفر است که حدود 80% این جمعیت در قسمت جنوبی کانادا که دارای آب و هوای گرم تر و مطبوع تری هست و دارای فرهنگ غالب تر فرانسوی است، زندگی میکنند.

برنامه‌های تخصص‌محور

نیروی متخصص فدرال

اگر سطح زبان شما عالی است و هنوز میانسال محسوب نمی‌شوید، حتما برنامه نیروی متخصص فدرال بهترین و سریعترین گزینه برای مهاجرت شماست.

سیستم اکسپرس انتری

اکسپرس انتری یک برنامه مهاجرتی نیست. بلکه سیستمی است که بر اساس آن افراد واجد شرایط برای برنامه‌های مختلف مهاجرتی انتخاب می‌شوند.

برنامه تجربه کانادایی

برنامه تجربه کانادایی مناسب افرادی است که حداقل یک سال سابقه کار در کانادا دارند. سابقه کار کانادایی، شانس شما را برای دریافت دعوتنامه اقامت دائم کانادا به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

اقامت دائم از طریق کسب و کار

ویزای استارت آپ

داشتن منابع طبیعی فراوان، نیروی کار متخصص و ثبات اقتصادی و سیاسی باعث شده است کانادا به کشوری امن برای سرمایه‌گذاری تبدیل شود. اگر می‌خواهید برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید و از این طریق به همراه خانواده‌تان مهاجرت کنید، برنامه ویزای استارت‌ آپ کانادا مناسب شما است.

برنامه کار مالک/مجری

برای بسیاری از افراد ثروتمند در جهان، کانادا انتخابی منطقی برای شروع کسب و کار یا گسترش کسب و کار فعلی‌شان است. وضعیت اقتصادی مطلوب،‌ فضای پویای کسب و کار، منابع سرشار انرژی و تنوع جمعیتی از جمله عواملی هستند که باعث شده‌اند این کشور به محیطی ایده‌آل برای کسب و کارهای مختلف تبدیل شود. یکی از جذاب‌ترین برنامه‌ها برای جذب کارآفرینان خارجی، برنامه موسوم به مالک/مجری است.

برنامه سرمایه‌گذاری کبک

روش سرمایه‌گذاری استان کبک، به دلیل آن که در مقایسه با روش‌های مهاجرت تجاری دیگر از سهولت بیشتری برخوردار است، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها بری مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری است.

اقامت دائم از طریق خوداشتغالی

خوداشتغالی هنرمندان

کانادا برای فعالان فرهنگی و هنری فرش قرمز پهن کرده است، چرا که برای این افراد، برنامه ویژه‌ای برای اقامت دائم در نظر گرفته است. اگر در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، به صورت خوداشتغالی مشغول به کار هستید می‌توانید از طریق برنامه خوداشتغالی فدرال به کانادا مهاجرت کنید.

خوداشتغالی ورزشکاران

در صورتی که ورزشکار حرفه‌ای هستید، می‌توانید شرایط خود را در برنامه خوداشتغالی ورزشکاران بسنجید. در این روش به واسطه فعالیت ورزشی خود می‌توانید برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید. بزرگترین مزیت این برنامه این است که به دانش زبان انگلیسی نیاز ندارید.

خوداشتغالی کشاورزان

برنامه خوداشتغالی کشاورزان یا مزرعه‌داران فعلا متوقف شده است. برخی از استان‌های کانادا برنامه‌های مشابهی را ارائه می‌کنند.

Rate this page